Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp. Mi a véleményetek?

Bébikomp. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gyógytornászok nagyon nem ajánlják. Nekünk nincs.
2012. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én személy szerint nagyon haszontalan dolognak tartom.Szerintem nem jó az,ha abban tanul meg járni a kicsi az egyensúlymegtartás miatt,és hihetetlenül nagyon balesetveszélyes is,főleg a küszöbön való közlekedésnél.

A barátnőm viszont esküszik rá.Neki valóban imádja a kislánya és nagyon ügyesen használja.Két véglet.:)

2012. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi kaptuk, tényleg a full a Brendonból, DE én nem szeretném használni. Persze nagymama kinyitotta, bele tette a kicsit.... Hogy mondjam meg, hogy én nem akarom, hogy bele tegye. 9 hónapos múlt, még nem ül, nem mászik. Azzal jönnek, hogy így hogy fog megtanulni járni, ha nem tesszük bele? Hogy értessem meg egy 50 évessel, hogy ahol csak olvasok róla, mindenhol ellenzik, gyógytornászok is. Tudjátok, az anyós mindig olyan OKOS!!!!!
2012. máj. 29. 10:49
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi képpen se. Nővérem kislányának volt. Most 10 éves és dixlexsziás,jobb és bal agyfélteke nem vált külön teljesen. Most ilyen waldorf iskolába jár,ahol külön foglalkoznak velük és minden szakember azt mondja,hogy ez a bébikomptól van,mert keveset mászott. Én kislányomnak sincs. A te döntésed,de én nem ajánlom. :)
2012. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy majd csinál mindent ha elég erős lesz. Hova járjon, vagy húzza fel magát, ha még a dereka/gerince/lába/karja még nem kész rá????? Én sem akarom, hogy kimaradjon valami.
2012. máj. 29. 10:51
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Anyós kérdésben pedig azt tanácsolnám,hogy mondd meg neki határozottan,hogy a kicsi a te gyereked te vagy az anyja és először téged kérdezzen meg,ha valami újat akar kipróbálni.A gyereknevelésben a tiéd legyen a döntő szó.Egyébként meg megsértődik nagy cucc.Ahhoz,hogy jól tudd nevelni a gyermeked életerősnek és bátornak,neked kell először felnőnöd és bátornak lenni.Kezd ezt azzal,hogy szembeszálsz az anyóssal.

Én a barátnőmtől mindig megkérdezem,ha anyád akarta volna ezt vagy azt neki is így meghunyászkodnál? -nem,neki elmondaná az őszinte véleményét,és határozottan tiltana.És ilyenkor szoktam azt mondani,hogy NE tiszteld jobban az anyósodat,mint anyádat!

2012. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha most kaptátok, nem tudjátok kicserélni valami hasznosabbra és ezt megbeszélni anyóssal?


Én biztos nem raknám bele a gyerekemet.

2012. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Biztosan le lehet vásárolni, elég korrektek a Brendonban szerintem. Kész vagyok tőle, mert különben nagyon kedves és sokat segít, de az okoskodása kikészít. Egyik nap csirke csontot adott a kicsi kezébe, mert milyen vicces, ahogy szopogatja és jó az ínyének. 9 hónapos. Nem tudom, hogy én adtam volna e, de a lényeg, hogy nem kérdezett meg!!!
2012. máj. 29. 11:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Sose értettem azokat, akik ilyen jelentős kérdésben nem érzik szükségét kikérni a szülői véleményt. Az édesanya tudta nélkül full extrás bébikompot milyen dolog már venni egy pici gyermeknek?!

Én is feleslegesnek tartom, sőt károsnak, hiszen akárhogy nézzük segédeszkösz. Márpedig egy egészséges babának nincs ilyenre szüksége. Nevetséges az érvelése anyósodnak, hogy enélkül hogy tanulna meg járni! Hát magától, a saját tempójában. Így lesz erős, ügyes, életrevaló.

És szerintem az egész egy nagy illúzó: olyan mintha szabadon mozoghatna a gyerek a lakásban, közben meg igencsak korlátozva van.

2012. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyetértek, de ez olyan, hogy magyarázd meg valakinek, aki úgy érzi, hogy neki van igaza....

Na mindegy, köszönöm a válaszokat. Nem akarom bele tenni, csak nem vagyok mindig ott, abból is van probléma, de mennyi...

2012. máj. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!