Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám hosszú hajjal...

Ha a babám hosszú hajjal született, az mindenképpen ki fog hullani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A lányomnak is hosszú haja volt, meg is maradt. Amikor már forgott, akkor körben kicsit kikopott, de felül megmaradt. Olyan kis punkos volt. :D
2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miénk megmnaradt
2012. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomé egyre hosszabb, szép, dús szőke... :))
2012. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:
Nálunk a kislányomnak nem hullott ki, hanem tovább nőtt, most fél éves és kb.8-10 cm hosszú a haja, kivéve hátul, mert ott lekoptatta.
2012. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim szép hosszú. 3-4 cm, fekete hajjal születtek, aztán kb 2 hónapos korukra kihullt, és közben az új haj is nőtt, ami se nem szőke se nem barna, "seszínű". Örültem volna, h legalább a színük megmarad...
2012. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sem hullott ki,csak a baba haj. Sűrű fekete hajjal született,most 2éves 3hónapos és a háta közepéig ér! Igaz már nem fekete mert kivilágosodott,de nagyon vastag és sűrű.:)))
2012. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan 3-5 cm-es hajjal született. Mindenki nézte, hogy kiscsattal a hajában hoztuk haza :) Annyira cuki volt.


Nem kopott ki, nem vékonyodott el. Erős, vastag haja volt és van most is. Sötét majdnem fekete hajjal született, mára kivilágosodott, olyan színű mint az enyém.


3 éves és a derekáig ér. Gyönyörű dús, meg is leszünk "áldva" a nyáron, mert nem fogja megengedni, hogy levágjuk, mert ugyebár a hercegnőké is hosszú :)

2012. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem 13 éves koromig maradt meg a "babahajam", olyan hosszú volt, hogy felfogtam a fejem tetejére, és ráültem a végére. Én se hagytam levágni sosem, szóval hasonlóra lehet, hogy ti is számithattok :)!
2012. jún. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!