Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kislányom kivihetem...

1 hetes kislányom kivihetem már néhány percre a levegőre? Persze megfelelő öltözetben.

Figyelt kérdés
5 percre, 10re? köszönöm szépen
2008. ápr. 27. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy szabad nekem válaszolni, hiszen még most várom az első babámat (szintén kislány lesz). Azt gondolom, én mindenképpen kiviszem majd ennyi idősen. Egészségügyis párom sem talál benne kivetnivalót.

Sok boldogságot a picihez!

2008. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Olyan szép idö van,hogy igen.

Nekem a lányom januárban született,de ár 2 hetesen ki vittem,pedig hideg volt.

2008. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többre is. Az én lányom február elején született, de már a hazajövetel másnapját egy órát sétáltunk, és semmi baja nem lett tőle. Az a lényeg, hogy ne hagyd hogy az ismerősök fogdossák vagy közel hajoljanak hozzá az utcán. A séta és a friss levegő erősíti az immunrendszerét és segít neki jót aludni.

( az én lányom betegen született, és mikor be kellett 5 hetesen feküdnünk a kórházba, így legalább nem kapott el semmit a benntfekvőktől)

2008. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd ki, mert az kell neki. télen ha minuszok vannak, akkor is ki szokták őket vinni, még ha csak pár percre is. jókat alszanak a levegőn.
2008. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. ápr. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!