Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Honnan tudnám letölte...

Anyukák! Honnan tudnám letölteni a Suttogó titkai című könyvet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
én még nem láttam neten fent, viszont megéri ezt ám megvenni is.
2009. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de kölcsön tudom adni, ha gondolod. Irj akkor e-mailt.
2009. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Ízlések és pofonok! Én sem láttam a neten, ezért kivettem a könyvtárból és 1 hét múlva úgy vittem vissza, hogy látni se bírom többet, én nem értek vele egyet!
2009. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

OFF

első vagyok: mi volt a gond vele? mi nem tetszett?

2009. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor megnézem nálunk a könyvtárat.
2009. júl. 3. 13:22
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, mi nem tetszett a könyvben?Csak tudjam, hogy mire készüljek.
2009. júl. 3. 13:22
 7/18 anonim ***** válasza:
2009. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm:O)
2009. júl. 3. 13:45
 9/18 anonim ***** válasza:

OFF:

Úgy állítja be a babákat szerintem, mintha gépek lennének. MOST alszik, MOST eszik, MOST játszik, stb...

De tényleg nem akarok senkit megérteni, nem azért írtam, mindenkinek más a véleménye, különbözőek vagyunk, nincs is ezzel semmi gond.

2009. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia!Kinek mi.Én megvettem a könyvet,ki is olvastam,és nekem semmi ellenvetésem nincs!!Nagyon is jó könyv,sokat lehet tanulni belőle.Szerintem vedd meg,olvasd ki.Nekem az első kötet hiányzik,nagyon nehéz beszerezni,de majd csak sikerül.Ha gondos,szerető Anyuka vagy,akkor tanulhatsz Te is ha segítségre van szükséged!Nekem nagyon is bevált a könyv,ha valamit nem tudok,hogy hogyan kell akkor beleolvasok,és már tudni fogom.Jó szívvel ajánlom,és egyet nagyon sajnálok!Hogy már nem él a könyv írója,de ha élne bizony megköszönném,hogy írt egy csodálatos,okos könyvet!
2009. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!