Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Honnan tudnám letölte...

Anyukák! Honnan tudnám letölteni a Suttogó titkai című könyvet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miről szól a könyv?
2009. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14:21-essel teljesen egyetértek. Szerintem valamit nagyon félreértett az a válaszoló, aki úgy érzi, gépként kezeli a módszer a gyerekeket. Hát pont nem. Pont arra tanít, hogy Te vedd észre, értsd meg, hogy mit szeretne a babád, és aszerint reagálj. A kisbabák nem tudják eldönteni/megmondani, hogy mi bajuk van, csak érzik, hogy valami nem OK, és ha ismered a gyermeked, tudni fogod, hogy éhes, szomjas, álmos, fáj valamije stb. Ha eszerint reagálsz, akkor idővel egy nagyon kiegyensúlyozott babád lesz, aki biztonságban érzi Magát, mert tudja, hogy ha valami nem OK, akkor segítenek rajta. Plusz, a kisbabákhoz órát lehet igazítani, mind az evés, mind az alvás szempontjából, csak tudni kell, figyelni kell, hogy mikor mit szeretne. Szerintem is nagyon jó a könyv, sokat tanultam belőle Én is. Még csak az első kötetet olvastam ki (kislányom 5 hónapos), és sokat segített.
2009. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja miről szól a könyv azt itrt röviden sem lehet leírni,csak annyit,hogy sokmindenre megtanít Téged,és a Babádat arra,hogy mikor mit tegyél,ami rengeteg türelmet,kitartást igényel!Aki azt gondolja,hogy "rossza" a könyv az nem kitartó,és úgy neveli a gyerekét,hogy "ötletszerűen",vagy rosszul,akiből majd egy agresszív gyerek lesz.Hát akkor a szülő is ilyen.Érdemes elolvasni!
2009. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
első vagyok. osztom a véleményeteket. pont nem arról szól, hogy nézd az órát, hanem hogy megtanuld érteni a babádat. és működik is.
2009. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

15:01 ez azért kemény kijelentés, hogy azért lesz agresszív a babám, mert nem tetszik nekem a Suttogó...

Az én babám annyira kiszámítható, annyira nyugodt, és annyira jó természete van, hogy esélye nincs rá, hogy agresszív legyen. Napok telnek úgy el, hogy nem sír egy percet sem. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát (most 7 hónapos). Ehhez nem kellett nekem semmilyen könyv, pedig elolvastam egy párat, aztán saját magamra hallgattam inkább. Nekem nem kellett ahhoz könyv, hogy megismerjem a babám jelzéseit. Az anyai ösztönök a legjobbak szerintem...

Sajnálom, hogy megsértettem azokat, akiknek bejön ez a könyv. Mint írtam feljebb is, mindenki más, mindenkinek más tetszik.

2009. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el a könyvet aztán Te magad döntsd el,hogy jó-e vagy rossz!Egyébként a mai világban sajnos nagyon sok a rossz gyerek,igen agresszív,tudom mert óvodában dolgozom.Ez mind-mind a szülő hibája.Kevés a jónevelésre tanított gyermek,de vannak bizony azért belőúlük is jócskán.A könyv igenis nagyon sokmindenre ad választ,és ez csak rajtad, a szülőn múlik,hogy el fogadja-e vagy sem.Én is szülő vagyok,és kiolvastam a könyvet,és olvasom is ami még vissza van,és hidd el nekem,olyan megoldásokkal teli helyzeteket írt a könyv írója,hogy el sem hinnéd.Hát tudhatott is valamit Tracy mert szó szerint több ezer gyerekkel volt dolga,tudta,hogy mit ír,mit tesz....De mindegy,azok a szülők akik egyből "feladom mert nem hiszek ebben"Ők elég manipulálhatak ezek szerint,meg igazán nem is érdekli Őket hogy hogy nevelkedik fel a gyerek.Ez most a könyvtől is függetlenül írom.Nagyon sok szülő(sajnos) ráhagy mindent a gyermekére,aztán majd szépen később az orruknál fogva vezeti a szüleit,akik hagyják,hogy a gyereket az "Élet" neveljen fel.Csak hogy ez nem így működik,de talán egyszer majd rájönnek....
2009. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Javítok: Manipulálhatóak lesznek.
2009. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De jó,. hogy ilyen sokan válaszoltatok ... a kérdésre... hát, ez nem is sikerült annyira! Ezért kell mindig százszor kiírni a kérdéseket :-s
2010. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!