Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rotarix után volt úgy...

A rotarix után volt úgy valaki, hogy a baba hetekig nem evett rendesen (Úgy mint előtte)? Vagy ez nem függ az "oltástól"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mi nem voltunk így, igaz még csak az egyiket kaptuk meg
2009. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem volt a babámmal,mi már régen túl vagyunk ezen.Sokan félnek,hogy most mi lesz.Ő a kötelezővel együtt kapta meg,és olyan volt,mintha mi sem történt volna!Maga a tudat is sokat számít,én úgy fogtam fel,hogy nem lesz semmi baj!És nem is volt! :)
2009. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen ill, vagy 2 hétig nyögött is erölködött de kaka nem volt, biztos dolgoztak a vírusok.
2009. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten szerdán kaptuk.Azóta alig eszik,pedig nem adta alább 200nál.Nem tudtam mi lehet,de akkor lehet hogy az oltás keverte meg.Remélem hamar visszaáll az eredeti mennyiségre és megint letehetem a mellszívót.Nagyon sokat benthagy,és muszáj lefejnem.Már 1,5hónapja nem fejtem. Most volt 4hós.
2009. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk nem volt gond az elso utan,azt 2 hosan kapta a kotelezokkel.De tegnap elott,3 hosan voltunk a masodik rotat(is)beadatni,es azota 5 perc alatt befejezi a szopit.Nincs merlegem,de sejtem hogy kevesebbet szopizik,mert 50 gr-mokat kifejek utanna...Ho elejen kiderul hogy a tejem osszetetele valtozott e,hogy laktatobb,es kevesebb is eleg neki.Remelem.Tejci van,a tobbi rajta mulik.Amugy zizge is lett,de meg csak 2 nap telt el oltas ota,es 3 oltast kapott.Varok meg az aggodalommal...
2009. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából erre én nem is gondoltam de már 4 hete nem eszik rendesen,ebből 3 hétig hízott annak ellenére(addig nem aggódtam mert ráfogtam a fogacskáira meg a hőségre) de az utolsó héten semmit.A tápiváltás nem segített, most elküldtek leborba de az orvos (és én sem )hiszem,hogy nagy baj van mert teljesen jókedvű, mozgékony kacarászós baba és a kakival semmi gond egyébként.Csak az utóbbi nap hasított az agyamba,h akkor kezdődött amikor a 2. oltást is megkapta és kíváncsi voltam,h esetleg van-e alapja a gondolatomnak.Köszönöm a hozzászólásokat!
2009. júl. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!