Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok ebben az...

Ti mit csinálnátok ebben az esetben? Alvós kérdés

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, napközben egyszer alszik ebéd után, akkor mindig itthon vagyunk, a saját ágyában alszik. Ez így rendben is van, a gond csak akkor kezdődik, ha elmennénk valahova, ami egész napos programot jelent, mert babakocsiban már nem nagyon akar aludni, illetve elalszik, de előtte sír egy rövid ideig, mert inkább nézelődne, mint aludna. Anyuéknál is ott tudnánk aludni (párom külföldön dolgozik, így sokat tudnánk ott lenni), ott van utazóágya is, éjjel már aludt benne, de délután nem akar abban elaludni, illetve éjjel is sokszor forgolódik. Szerintetek hogy szoktassam hozzá ahhoz, hogy máshol is, illetve a babakocsiban is rendesen aludjon? Ha babakocsiban elalszik, akkor ahogy megállok Vele, egyből felébred. Volt valakinek hasonló? Amúgy nagyon nyugodt, jól alvó baba.

2012. jún. 10. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az utazóágyban való kényelmes alvást egy matrac hozta meg. Tudom így már nem ugyan az, mert a matrac elég nagy, ha cipelni kell, de előtte nálunk is csak dobálta magát az ágyban. Aztán vettünk egy sima szivacs matracot és azóta jól alszik.
2012. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, mert van egy nagyobb matrac, amit méretre lehetne vágni. Tényleg tök jó lenne sokszor, ha eltudnánk így menni, hogy ott is alszunk, egyedül ez a gond.
2012. jún. 10. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél anyukádhoz egy kiságyat, akár használt is lehet!
2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért is jó lenne, ha hozzászokna az utazóágyhoz, mert úgy tervezzük, hogy kb. fél év múlva költözünk külföldre és oda azt vinnénk magunkkal, hogy az legyen az ágya, amíg nem aludhat rendes rács nélküli ágyban.
2012. jún. 10. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek csak a saját ágyában,megszokott környezetben képes aludni vagy jól aludni.Ha nappal kimarad egyszer-egyszer,nem tragédia,max estére nyűgösebb lesz.
2012. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát azért egy 13 hónak nem kéne még kihagyni a nappali alvást legalábbis az enyém akor délután 3 ürára teljes KO volt..mit kezdtem volna még vele estig.

Kedves kérdező!

Az én fiam is ilyen a mai napig pedig már 2 éves,és csak a saját kis ágyikójába tud jót aludni.

Ha magad mellett altatod az nem jó??

2012. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az éjszakai altatással nincs gond az utazóágyában, mert múltkor is ott aludtunk, és simán elaludt, úgy mint itthon,csak éjjel forgolódott sokat, de akkor is cumi be és aludt tovább reggel 9 -ig. Igazából a délutáni a nagyobb gond.
2012. jún. 11. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy-egy nappali alvást kihagy,attól még nem lesz tragédia
2012. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!