Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek abban, hogy a gyerek...

Hisztek abban, hogy a gyerek választja a szüleit? Titeket mire tanított meg a baba? És ő mit tanul tőletek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Én hiszek ebben! A lányom egyenlőre 3hónapos, de már most sokat tanulok! :) Először is türelmet, és azt, h ne akarjak mindent azonnal! A későbbiekbe pedig ha nagyobb lesz, akkor fog kiderülni, h én és ő mit! Én a szüleimnél látom ezt, h sok mindenben én adtam útmutatást, vagy még most is próbálok, kissebb nagyobb sikerekkel! Ráadásul én már a terhességem alatt is sokat tanultam a babámtól! :)))) Pl. hogy ne hajszoljam túl magam, mert ez jellemző rám! :)
2012. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Vki belinkelt vmi videót pár napja (csak nem tudom mihez már) ahol azt hiszem Müller Péternek beszélt arról, ha a nő és a ffi szexualitása "vonzza" be a gyermek lelkét, és ha érzi h összetartoznak,akkor kiválasztja őket. És vmi oylasmit mondott, h minél jobban érzi ezeket az áramló energiákat,annál hamarabb megfogan.

Elő is fogom keresni....

Hogy mire tanított? Rengeteg türelemre.

Ő meg remélem szeretet, és nyugalmat tanul:)

2012. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
*mmint Müller Péter beszélt arról , bocs.
2012. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző engem nagyon érdekelne az a videó keresd meg légyszi.Egyébként én is hiszek ebben.
2012. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Ez hülyeség. Még egy állami gondozásban levő gyerek sem választhat nevelőszülőt,hanem őt választják ki.

Egy kisbabától mit lehetne tanulni egy felnőttnek?

A szülő kötelessége nevelni és tanítani a gyereket.

2012. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
5. válaszoló. Nem konkrétan kell érteni azt, hogy megtanít valamire,mint az iskolában, hanem úgy, hogy az együtt töltött idő alatt a felnőtt is változik, megtanul türelmesnek lenni, lelassítani, elfogadóbbnak lenni, stb. Egymásra hatnak, oda-vissza.
2012. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon fennhordod az orrod , Én a legtöbbet az állatoktól tanultam,türelmet, elfogadást és nyitottságot .Egy kisbaba rengeteg dolgot megmutathat ,ha nyitott vagy . Figyelsz a jelzéseire és nem rázárod az ajtót ha ordít hanem érdekel az ok ....

Még ha nem is választ , sokkal tisztább lény mint egy felnőtt ember

2012. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Én nem hiszek ebben. Ha igaz lenne, akkor nem lenne abortusz, meg az alkoholista, drogos, és egyéb selejtes szülőknek nem lenne gyereke.

Sok mindenre megtanítottak a gyermekeim. Pl. , hogy a család milyen fontos, és hogy az élet egy csoda.

2012. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
En ugy vagyok ezzel, hogy nagyon szeretnek hinni ebben csak ilyenkor mindig megfogalmazodik bennem az a kerdes, hogy mi van azokkal, a babakkal akit a szulei kinoznak, vagy mar ujszulott csecsemokent elhagynak es sajnalom, hogy ilyet kell irnom de megolnek. :( Ok miert valasztjak ezeket a szuloket? Tenleg nem kotekedeskeppen irom, csak mindig ez jut ilyenkor eszembe. Ti mit gondoltok errol? Miert valaszt egy kis lelek olyan szuloket akik nem szeretik, kinozzak...
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Én is hiszek benne, hogy a lélek választ testet és ezzel együtt sorsot, életet is magának a születéskor/ fogantatáskor.

Nekem hármasikreim vannak, hiszem és tudom, hogy nem véletlenül alakult így az életünk.


Akit érdekel a téma komolyabban, nézzen utána. Az is megérthető és belátható, hogy miért vannak szerencsétlen sorsok is, pl. állami gondozottak, lelki-testi sérültek, korai elhalálozások, stb.

2012. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!