Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám minden...

Miért sír a babám minden ébredésnél?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy reggel van, vagy este, délben vagy délután alszik . Állandóan sírva kezdi szegény a napot :(
2012. jún. 11. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet éhes!!!
2012. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Lányomnak is volt egy ilyen időszaka, mindig, minden alkalommal sírva kelt. Nem volt éhes, sem szomjas, bár ez is lehet nálatok az oka. De lehet szorongás vagy csak rosszul ébred, nem alszik jól és nyűgös. S esetleg fogzik, ah már annyi idős...nem tudom, sok oka lehet.

2012. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10 hónapos lesz, de sajna így megy már születése óta.

Evés után szokott elaludni egyből, nem hiszem, hogy fél-egy óra alvás után megint éhes lenne.

2012. jún. 11. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

hát válaszolni nem tudok, de nálunk is vannak ilyen időszakok, úgyhogy azt gondolom, hogy olyankor vagy nem aludta ki magát rendesen, vagy vmi lelki fejlődési folyamat van....:-(

Nagyon rossz érzés, én is mindig rohanok olyankor, hogy mi lehet, de semmi extra...most már 21 hós, és még mindig vannak egymást követő több napok, hogy sírva ébred...:-(( kezdem azt hinni, hogy jobb lett volna, ha magunk mellett altatjuk, és nem vagyunk olyan szőrös-szívűek, mert ha ott vagyok mikor felkel, akkor sosincs ez...

2012. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Együtt alszotok? Vagy bent vagy vele, amíg elalszik, aztán kijössz?

Mert nálunk akkor csinálta ezt, amikor bent voltam vele, és megvártam, míg elaludt. Mert az utolsó kép az volt neki, hogy bent vagyok, és mikor felébredt, megijedt, mert nem tudta, hogy hova tűntem. Nekem is sokáig tartott, míg rájöttem. Úgyhogy azóta vagy egyedül alszik, vagy végig ott vagyok vele, együtt alszunk. Vagy a hordozókendőben alszik.

2012. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ez a reakció, ha mellette alszom én is, és együtt ébredünk.
2012. jún. 11. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jön a foga,vagy rosszat álmodott..
2012. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!