Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvászavarok szülés után?

Gabszem kérdése:

Alvászavarok szülés után?

Figyelt kérdés
babám lassan 4 hónapos lesz, szülés óta kűzdök elég dúrva alvászavarokkal, van amikor csak altatóval tudok aludni, de úgy is csak pár órát. Babám kb. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. MÁr kipróbáltam mindenféle gyógynövényes szert is, de semmi se segít. Már kezdem azt hinni, hogy örökre bekattantam... Van ezzel más is így?
2012. máj. 23. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

eleinte nekem is volt

de most hogy 7 hónapos, nagyon sok energia kell hozzá

így mára már elmúlt

de nekem is volt, már remegtem mert nem tudtam aludni, de közben meg fáradt voltam

a baba meg vígan aludt 10 órákat

2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, volt, hogy 3 napig szinte csak bóbinyáltam, iszonyatosan elfáradtam, de mégsem voltam álmos. Én használtam levendulát, az sem sokat segített. Kiderítették, hogy valószínű szülés utáni depi, csak így jött ki, annak is egy tünete a nagyfokú alvászavar. Lényeges, hogy menstruálsz -e már, mert amíg nem működnek a női nemi hormonok, csak feszül a helyzet, utána már jobb lesz, szinte megkönnyebbül az ember!!
2012. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom 9és fél hós én még most is úgy vagyok ahogy Te..:-((

Születése óta küzdök ezzel,pedig 6hetes korától átalussza az éjszakát.Mondjuk 3hónapos koráig minden áldott nap 3órán át sírt,üvöltött és nem tudtunk mit kezdeni vele.Napközben is rengeteget sírt,nagyon nehéz volt vele.Ez nagyon felzaklatott,na meg az is,hogy koraszülött volt.Most is nagyon feszült vagyok egész nap és borzalmasan érzem magam..:-((Nem tudom mit kéne tennem..

2012. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!