Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány csomag Pampers New...

Ki hány csomag Pampers New Born 2-5 kg pelenkát használt el az elején?

Figyelt kérdés

Most lesz a hétvégén akciós a Tescoban, és venni szeretnék, de mennyit? Még van 3 hetem hátra, 32 hetesen 1856 g-ra saccolták, a 38 hetes UH még nem történt meg, nem tudom mekkora baba lesz, hogy hogy készüljek! 2 csomag? Sok?

Köszönöm szépen!


2012. jún. 11. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3280 gr volt a lányom. Soha nem használtunk newborn pelust, mások tanácsára rögtön 2-essel kezdtem. Sőt, éjszakára csak a 3-as libero vált be. Most 30 hetes vagyok, ennél a babónál se fogok venni. A szobatársam babája annak idején olyan 3800 gr körül született és már a kórházban kicsi volt rá a newborn méret.
2012. jún. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyet sem,biztosra mentem és a MINIT szereztem be,mert abból tuti nem fojt ki.1 hónaposan már a Midit vettem,mert a kisebb kevésnek minősült.

Jobban jársz ha nem a legkisebbel kezded,mert ha mégis kifolyik és Neked sem válik be a kicsi,akkor csak pénzkidobás lesz az egész.

2012. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor maradok a Mininél!
2012. jún. 12. 08:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a 4.csomag már nem fogyott el. 3360 g-al és 49 cm-vel született, de vékonyka combjai voltak, a 2-esben elveszett.
2012. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!