Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a fiam és adok neki...

1 éves a fiam és adok neki egy kis tejterméket és hasmenése lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egész életébe nem fogja bírni a tejet?

Mit gondoltok?



2012. jún. 12. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ne adj neki tejterméket, és státuszon mondd a dokinak.

Többnyire kinövik a tejallergiát. Ha a tápszertől, szopitól eddig nem volt baja, az jó, de ha attól is megy a hasa, akkor a dokinak kell felírni másik gyógytápszert.

2012. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Próbáld úgy szoktatni, h egy nap adsz, amjd egy hónap múlva, majd egy hét múlva. próbáld először feles tejjel (fele víz). Nem minden babának szokik hozzá a szervezete a tejtermékhez 1 évesen. Unokaöcsém a túróruditól kapott ekcémát. Fél év után viszont visszatérhetett a tejtermékékhez, gond nélkül.
2012. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már mindenhogy próbáltam a tejet és a tejterméket, és mindig hasmenés volt a vége. Tápszertől nincs hasmenés azt bírja. 2 hónapos korától azt issza sajnos, nem volt elég tejem.
2012. jún. 12. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kinövi, vagy nem. Az én öcsém is tejérzékeny volt kb. 1 évesen, fél vagy egy évig egyáltalán nem kapott tejet, és kinőtte. (Nem volt egyszerű, egy csomó élelmiszerben van tejpor meg ilyenek.) Azt mondta az orvos, hogy fontos, hogy sokáig egyáltalán ne kapjon, így jobb eséllyel növi ki. Úgyhogy szerintem allergológust kérdezz meg, és kövesd, amit mond.
2012. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!