Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babika május végén fog...

A babika május végén fog születni. Mibe alszanak ilyenkor a babák? A halószák alá a pelenkán kívül kell más is, vagy hogy kell ezt használni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell, és rugit, vagy badyt adnék rá, az tuti!
2008. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 3,5 hónapos, a szobájában 23 fok van. Ő kezdettől rugdalózóban, vékony hálózsákban alszik és egy vékony takarót szoktam még rátenni, de azt van amikor lerugdossa. Hálózsákból érdemes nagyobbat venni, mert eleinte nem zavarja ha nagy rá, és azt is elég hamar kinövi. Abból 62-nél kisebbet szerintem ne vegyél. Rugdalózóból én a tescoban kapható egyszínű fehéret használom, abból 3 darab kb 1500 Ft és a célnak megfelelő. Azért szeretem, mert mindkét lábánál végig patentos, így az elejétől kezdve könnyű ráadni. Remélem segítettem :)
2008. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom április végi, tavaly a kánikulában is body, vékony rugi és dupla takaró kellett rá, mert fázós volt nagyon.

A hálózsák a takarót helyettesíti, mert nem tudják lerúgni, vagyis alá kell body minimum.

2008. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!