Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszertári fürdetőt hogy...

A gyógyszertári fürdetőt hogy kell használni?

Figyelt kérdés
A vízben nem oldódik fel, de a barátnőm szárazon bekeni vele a babát, mint a testápolóval, és úgy rakja be a kádba a gyerkőcöt.
2012. jún. 12. 10:31
 1/10 oooopti ***** válasza:
100%
jó meleg vizet kell rá önteni, a sokszorosát, mert később visszasűrűsödik. én egyből bekészítettem nyomós adagolóba és már felhígítva állt a fürdőszobában.
2012. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előre egy kis tálkában nagyon forró vízben könnyen fel tudod oldani. Bekenni vele nem túl szerencsés, mert nagyon csúszik tőle a baba és balesetveszélyes lehet.
2012. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csináltam. Bekentem kicsit, vékonyan és zutty a vízbe. :) Hallottam olyat is, hogy fürdetés előtt meleg vízben f
2012. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 3. vagyok, csak elküldte a gép. Szóval felolvasztod meleg vízben és így rakod a fürdető vízhez. :)
2012. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sumergo ***** válasza:
Mikróban jól felmelegítettem egy bögre vizet, majdnem forró is lehet. Ebbe nyomtam bele, azonnal oldódott, ezt kevertem a fürdővízbe. Mivel macerás volt, nagyon rövid ideig használtam.
2012. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én felmelegítem a vízet annyira, hogy gőzöljön, de még ne forrjon. Egy fél literes üdítős üvegbe nyomok a krémből, kb. 2 diónyit, ráöntöm a vizet, összerázom és így jó pár napig elég.

2012. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta a doktornő, hogy fürdés előtt kenjük be vele (mintha testápoló lenne)de nem kell az egész testét csak a hajlatokat, az érzékenyebb részeket!
2012. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy aventos pohár volt erre a célra feláldozva, abban forrósítottam vizet, abba tettem a fürdetőt, összeráztam és szépen feloldódott benne. Így bele a kád vizébe.
2012. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vödörrel hordom be a vizet a fürdőböl a szobába a fürdőkádjába..a vödör alján elkenem mint egy pasztát és engedem rá a vizet és a kezemmel felhabosítom, nem áll össze és így nagyon jó!!
2012. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertárba azt mondták,hogy be kell vele kenni mint egy szappannal.Én így csinálom,bár nem a legegyszerűbb.
2012. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!