Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a gyógyszertári...

Meddig kell a gyógyszertári fürdetőket használni?

Figyelt kérdés
2hetes a babám.Azt használjuk,de nagyon rossz azzal fürdetni,gusztustalan ahogy tele van darabokkal a víz,akárhogy próbálom szétnyomkodni...ez a krém amit a vízbe kell rakni.A napraforgó olaj még el is megy..Van gabi fürdetőnk,korai lenne még azt használni?Samponból azt használok neki.
2010. aug. 13. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 folyékony szappanos pumpás dobozba oldd fel a krémet előre vízzel, h tusfürdő-testápoló állagú legyen, úgy könnyebb. egyébként szerintem kipróbálhatod a gabit is.
2010. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi botmixerrel keverjük össze a gyógyszertári fürdető kenőcsöt, és rakunk hozzá egy kis vizet, így krémes lesz, férjem találta ki.
2010. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sose használtam, nincs baja ez miatt a bőrének
2010. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3.vagyok Gabival kezdtünk mi is (de szárította a bőrét). Utána Neogranormonos fürdető és sampon, jelenleg DM-es.
2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Néhány hétig használtuk. Én sem szerettem azzal fürdetni, mert nagyon csúszott (én először szárazon átkentem vele, úgy tettem vízbe, de csodás puha, sima volt tőle a bőre, ezt semmi mással nem tudtuk elérni azóta sem. Néha még én is használtam, ha nagyon száraz volt a bőröm.
2010. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezek jók,eszembe se jutott volna....)(botmixer..stb)Johnsonst vettünk,de azt mondják azt ne,mert allergizál,így ki se merem próbálni,esetleg ha nagyobb lesz,így vettünk gabit.
2010. aug. 13. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Johnsont használtam a kezdetektől, mert a gyógyszertáritól én is rosszul voltam. Egyébként azért mertem azt használni, mert nálunk a kórházban is azzal fürdették az újszülötteket. Semmi baja nem lett a babámnak.
2010. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is gyógyszertárival fürdetjük, pedig már 8 hónapos. Mi úgy szoktuk feloldani, hogy egy fél literes üveget félig engedünk jó meleg vízzel, abba teszünk a krémből és jól összerázzuk, majd beleöntjük a fürdővízbe. Én úgy gondolom, hogy 1 éves koráig ezzel fogom fürdetni. Fehér bőrű, nem kockáztatom meg, hogy kipattogjon.
2010. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a fiamat kb. másfél éves koráig fürdettem ezzel. A 6 hós babámat is ezzel fürdetem.

Én műanyag dobozba 2 rész vizet, 1 rész krémet elkeverek, mikróban melegítem, párszor megkavarom. Lefedve kihűtöm. Tejföl sűrűségű lesz. Akkor kenem a babára amikor a vízben van.

2010. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lábasban melegítünk vizet és abba rakjuk a krémet, ha már majdnem forr a víz, akkor olyan szépen szétolvad benne a krém, és nem lesz darabos.
2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!