Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kiűtéses bőrére...

Kislányom kiűtéses bőrére írtak fel gyógyszertári testápolót. Nem fizettem én sokat az 1700 Ft-tal egy kis tégelyért?

Figyelt kérdés
sokallom az árat, szerintetek?

2012. jún. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen hatóanyag van benne, függhet attól is az ár.
2012. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ár-érték arányban megfelelőnek tartod, akkor nem fizettél érte sokat (persze nem is keveset). Ha a probléma nem múlik el, akkor viszont igen.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy milyen kiütésekre vetted. Megosztod velünk?

2012. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vitaminos testápoló, az ennyibe kerül. Nálunk A és E vitamint tesznek bele és sajnos ilyen drága.
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a receptet néztem még, elég sok összetevőt kellett összekeverni. Nem is figyeltem, miket, hisz fene se gondolta, hogy ennyi lesz.

Hát, olyan libabőr szerű kiűtései vannak, melyek hol előjönnek, hol elmúlnak, testápolók hatására elmúlik. Nem tudom, mi ez, doki meg sem nézte. Olyan, mintha libabőrős lenne, de szabad szemmel nem nagyon látni, csak nagyon érdes.

Van, hogy a lábán is van ilyen folt. De nem piros. Csak, ha már nagyon sokáig van, akkor bepirosodik. De kenés után már jobb is.

2012. jún. 12. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is szokott lenni ilyen kiütése.A doki azt mondta hogy ekcéma:(Nekünk is írt fel valami kikeverős krémet és valami 1700-1800ftba került:(
2012. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit mi használunk az pár száz Ft(talán 600),de azt száraz bőrre írták fel,foltokban száraz volt a bőre a lányomnak.
2012. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit mi használunk testápolónak, az kb. 2000 ft és 200 ml-s. Ekcéma ellen is jó és sokáig elég (2 hónap). Ha érdekel, megírom, melyik az. :)
2012. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fazekasné ***** válasza:
Nekünk is kevés volt az olaj,teljesen száraz volt a bőre,de nem piros.Szerintem hasonló összetételű a testápolónk,mint a hydrofiles fürdető,azt is használjuk.Én 733 ft-ot fizettem,teljes áron lett volna pont a duplája.Kevéske,de nagyon jó,selymes,és ragad mint a méz.Egyetlen hibája,hogy sokáig szívódik,be de most nem gond mert meleg van
2012. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!