Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával neki merjünk...

4 hónapos babával neki merjünk vágni egy horvát nyaralásnak?

Figyelt kérdés
Nagyon nyugodt a picikénk, de nem tudom, hogy megviselné-e. Volt már valaki ilyen pici babával ott? Ha igen, akkor szállodában? vagy apartmanban?
2012. jún. 12. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt neked kell eldöntened, de az én gyerekem 10 hónapos és mi várunk egy évet a nagy nyaralással, 3 napra megyünk egy közeli üdülőbe, nem merek messze menni, betegség, klímaváltozás, utazás, alvás. Ha belegondolom egy egyszerű orrcsorgásba, tele lenne az autó csomagtartója a proszívóval és társaival :)
2012. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most 3 hónapos de a mostani nyarat ki hagyjuk, nem megyünk nyaralni. Mi még nem merünk bevállalni vele egy éjszakát sem máshol. Ha valahová el megyünk pl., kerti partira szoktunk menni, azt a boldosgságot mikor haza érünk. Be teszem a kiságyába és be sem áll a szája. pedig az én babám is nyugodt meg el is van mindenhol, nem sír.
2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy ekkora babának nem jelent gondot, ha máshol vagytok, neki az a lényeg, hogy a szülei (főleg az édesanyja) vele legyenek. Ott is próbálj hasonló körülményeket teremteni, mint az otthoni alvásnál.

Az utazást pepid próbáljátok úgy intézni, hogy evés után, alvás időben induljatok.

Az, hogy apartman, vagy szálloda az meg teljesen a ti döntésetek.

2012. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:
60%

Igazság szerint neki nem lenne semmi baja, DE


Magyarországon nagy az oltási fegyelem, más országban sajnos nem. Így ha sokat lesztek emberek között a fertőzés veszélye a legnagyobb.


Ezt kell mérlegelned, szerintem.

2012. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondok neked erre se igent, se nemet. Neked kell dönteni, de leírom a mi történetünket, hátha segít.

2,5hónapos volt a kislányom, mikor nyaralni mentünk, Opatija mellett voltunk egy csendes kisvárosban. Apartmanban, ami mindenképp jó volt nekünk, nem kellett alkalmazkodni senkihez. Senkit nem zavart a gyereksírás, nagyon otthonos volt. A vízbe nem nagyon vittük be, inkább csak beleógattuk, de azt is nagyon élvezte. Amivel nekünk gondunk volt, az az utazás volt. Kb. 700km volt az út, éjjel 1kor indultunk, hogy még a meleg előtt odaérjünk(mindig így szoktuk). Ugye ez neki kicsit bele is kavart a napirendjébe. Aztán reggel 7kor nagyon meleg volt már, de a klímát nem akartuk benyomni a babó miatt. Meg hát annyira még nem szerette az autózást, így sokszor meg kellett állni. De összegezve: én sokkal rosszabbra számítottam. Ha ilyen helyzetben lennék, akkor elmennék a kicsivel.

2012. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan vittem először Görögországba..nem szálloda,nem apartman..rokonoknál voltunk..1 hónap alatt kb 10percet tudtam a tengerbe tölteni..nem szerette..a meleg is nagyon megviselte..nagyon megbántam hogy elindultam Vele..remélem idén jobb lesz..
2012. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is tervezzük, hogy elmegyünk a 4 hónaposunkkkal Horvátországba, de még én sem vagyok teljesen biztos benne, hogy jó ötlet.


ami biztos: a nagyobb gyerekünket 2-3 hónaposan vittük el nyaralásra, Magyarországra, és semmi gondja nem volt vele, sőt, tetszett is neki a változatosság. az evés. alvás idejét tiszteletben tartottuk, így nem viselte meg.

2012. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is akkora mint a tied. Mi két-három napra már mentünk Balatonra, nagyszülőkhöz, ottalvós esküvőkre. Nem volt soha semmi gond, de mindig nagyon boldog baba lett, ha újra itthon voltunk. Mi is tervezünk külföldi nyaralást, de mi augusztus végére-szeptember elejére, addigra lemegy a nagy kánikula, a tenger még meleg lesz, a baba meg már kicsit nagyobb.
2012. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!