Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak, mit adtok...

Angliai anyukak, mit adtok egy ev koruli babatoknak tizoraira, uzsira? Tejpepet, uveges gyumit, pelust, popsitorlot melyiket ajanljatok?

Figyelt kérdés
Nemsokara megyunk ki es ott nem kaphatoak azok, amiket most eszik... Milumil tejpep, milumil junior tapszer , libero pelus, hamanek gyumi, kecskemeti uveges bebietel, turokrem, activia yoghurt... Segitsetek! mire csereljem majd ezeket es hol kaphatoak olcson? A viz ihato vagy asvanyvizet adtok?

2012. jún. 12. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

5. válaszoló.

Mikortól adtál a babádnak nem forralt csapvizet? Vagy még mindig forralod neki?

2012. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
3 Hete mar nem forralom. Asvanyvizet kap, mert nalunk nem jo minosegu a csapviz.
2012. jún. 14. 23:12
 13/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!!!! Meg eszembe jutott valami :) Milyen fogzaskonnyito gelt ajanlotok? Fogalmam sincs milyenek vannak... Meg fajdalomcsillapitot? A masik, ugy tudom baba teat nem lehet ott kapni, milyen koffein menteset lehet?
2012. jún. 14. 23:18
 14/19 anonim ***** válasza:
milyen babateara gondolsz? Filteres? Dentinox jo fogzasra, bar van itt több fele is.
2012. jún. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koffeinmentesre gondolok,most Pickwick rooibos teát vagy gyerek gyümölcsteát iszik. Ezek szerint ott sincs jobb,mint a dentinox :))) ? Ez nekünk nem használ... csak a citrovital gél,ez lassabban hat,de tartósabb is.
2012. jún. 15. 11:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazat megvallva a lányom nem szenvedi meg a fogzást. Amikor meg fájt neki, elég volt a dentinox, így nem is próbáltam ki mást. Ilyen gyerekteát még nem láttam.
2012. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

5.valaszolo vagyok.

13honapos koratol kap forralas nelkul csapvizet.

Kerdezo van instant babatea a lengyelboltba ugyanaz a markaja mint a tejpepnek.

Van itt is hasonlo mint a Dentinox de velemenyezni nem tudom mert nem hasznaltunk semmit.

2012. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van HIPP-es tea is a lengyel boltban, de ugye ez nem filteres.
2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét!!!
2012. jún. 15. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!