Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is dűhít, hogy a szakköny...

Mást is dűhít, hogy a szakkönyvek írják, hogy max 22 fokba aludjon a baba? Nyáron mégis hogy érjem ezt el klíma nélkül kánikulába.

Figyelt kérdés
Ti hogy hűtitek a szobáját?
2012. jún. 13. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sehogy.Szerintem ezt arra írják hogy amikor tudod szabályozni,tehát fűtési szezonban.

Nálunk is már most 23,5 fok van.

2012. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok szakkönyvet olvasol. :o)

Na bocs. Amúgy a klíma se olyan jó ám egy babának...

2012. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, nálunk télen központi fűtés van, okádja a meleget a radiátor és ha elzárnám a gyerekszobában, akkor is csak 1-2 fokot nyernék, mert mindenhonnan dől a meleg. nyáron meg süti az oldalunkat a nap, így itt is mpst kb 23 fok van. De inkább ez, mint a klíma..
2012. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk télen 20 fok van,most meg 24.Engem nem érdekel,nem hűtöm sehogy mert hogy????Nyílván Afrikába is hűtik meg a trópusokon :) ne foglalkozz ezzel.
2012. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem dühít. :) Annyi tudsz tenni, hogy nappal besötétítel, este, mikor már kint hűvös van, akkor meg jól kitárod az ablakot és kiszellőztetsz. Utána fekteted a babát. Ne takard be, max. egy textilpelussal és ne öltöztesd túl. Nekem augusztusi babám van, ő újszülött korában nappal csak rövid ujjú bodyban, pólóban, rövidgatyóban volt. Éjjel pedig egy vékony rugdalózóban. Azt tudod még tenni, hogy a szobában teregetsz, az is hűsíti a szobát.
2012. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom vele, melegben szellősebb hálóruhát kapnak, és mint azt már előttem is írták sötétítek (nálunk redőny van, az is picit megfogja a meleget. Egyébként nem kell túl sokat adni a szakkönyvekre.
2012. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért stresszelek rajta, mert ezt is okaként hozzák annak, hogy baj történhet. Tudjátok a hasonalvás és társaik
2012. jún. 13. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
6- os vagyok, mindkét lányom hason alvó, sosem volt gond, pedig volt olyan a nagyobbnál, hogy 30 fok volt a szobában, mert éjszaka sem hűlt le a levegő, és nem lehetett lehűteni (tárva- nyitva volt minden), mert a gyerekszobába nem rakok légkondit egyéb okokból. Ez tavaly előtt nyáron volt, 4 hónapos volt.
2012. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van légkondi, a gyereket nem éri soha, nem is tennék a közelébe. 28 fok körül van a szobájában, ha nagyon-nagyon durva az idő, ilyenkor csak pelusban alszik
2012. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Orvos vagyok egyébként, amikor a gyerek megszületett, eladtam a gyermekgyógyászat könyvem. :) Azért, hogy ne legyenek körülöttem szakkönyvek, ellenben lehessenek megérzéseim. Ja, és hason is alszik a lányom, mióta megszületett.)
2012. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!