Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyibe kerül a hordozó kendő?

Menyibe kerül a hordozó kendő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
1800-120000 ft ig
2012. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebookon sok kendö eladó én 2 ezerért vettem kitűnő állapotu
2012. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Használt Nandut 4- 5000 Ftból is lehet találni, de a határ a csillagos ég:).

Ha most állsz választás előtt, én azt javaslom, hogy keress használt, betört kendőt, felső kategóriásat is találsz 10 000 forint körül(Didymos, Lana, Girasol). Ezek igazán puha, kezes darabok. A Nandu is jó kis kendő de ha nagyon pici a babád, esetleg durvának találhatod a textúráját.

Javaslom, hogy nézz körül a mamami.hu piacterén, illetve tanácsadóktól is kérdezhetsz, hogy mi lenne a legmegfelelőbb választás Nektek. HOsszával, szövéstipusával kapcsolatban.

De ha van kedved írd le (akár priviben) nyugodtan, hogy mekkora a babád, milyen céllal szeretnéd hordozni, Te mekkora vagy, milyen keretek között szánnál rá és segítek:).

Ezen kívül elöljáróban annyit mondanék még, hogy érdemes hordozóklubot felkeresned, ahol megmutatnák Neked a különböző kendőket, hogy könnyebben tudj választani.

2012. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

120.000 Ft-os kendő? Az király!


Újonnan 10-25 ezer körül mozognak átlagosan, használtan kevesebbért, kb. a feléért mennek el

2012. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!