Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák szerintetek hordozó...

Anyukák szerintetek hordozó kendő, vagy kenguru mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
Babukánk még nagyon kicsi, és még kicsit sírós (mert hasfájósak vagyunk :( ) is szinte folyton kézben van. Szeretnék neki venni hordozó kendőt, vagy kengurut, de nem tudom hogy van e értelme, vagy csak gátolna? Ha van tapasztalatotok írjátok le légyszi! Köszönöm!
2012. jún. 9. 08:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Kengurut ne vegyél, hanem kendőt, nagyon jó lesz.
2012. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Ha még valóban pici, akkor kenguruból kizárólag fektethetőset, 3 way-nek hivják ezeket a típusokat, ebben eleinte vizszintes később függőleges pozícióban tudod hordozni.


A hordozókendők már reneteg féle változatban kaphatóak, viszont nagyon fontos megtanulni a biztonságos felkötést.


Ezekben tudod a hátadon is hordozni a babát, viszont ha probléma van a gerinceddel nem igazán ajánlom egyiket sem.


Ami nekünk bevált az a FP bölcsőhinta volt.


remélem tudtam segiteni, üdv: Szn

2012. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%

Első, miért ne vegyen kengurut?

Nekem van egy profi kengurum, nandum, meitai-om, és sling-em is, a legjobban a kengurut szereti.

Nem biztos, hogy mert nektek a kendő vált be, nekik az lesz a jó.

Én pl soha nem éreztem biztosnak bennea gyerkőcöt, és féltem is használni, pedig tanfolyamon is voltam, ahol megtanították felkötni, több variációban is

2012. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Sziasztok!


Én is a kendőt javaslom ha nagyon pici akkor a kengurút nem ajánlják mert nem támasztja meg a picit rendesen.

Én erről nem tudok beszélni, mert soha nem használtuk a kengurut de a kendőt mind ketten imádjuk.

A kendőnél nincsen súlykorlát és addig lehet használni ameddig mind a ketten kényelmesnek érzitek.

2012. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem veszélyes a kendő? Hogy esetleg kieshet belőle, vagy meg ütödhet ahogy én teszek veszek esetleg?
2012. jún. 9. 09:17
 6/30 anonim ***** válasza:
59%

Én is ezért mert folyton sírt ha nem volt ölben, vettem Nandu kendőt. Nem tudtam rendesen megkötni, esetlenül logott benne a gyerek.

Eladtam, vettek egy kengurut. Ahogy nyomódott hozzám, és a lépteim mozgatták, lehányt benne.

Ezt is eladtam.

Vettem egy Fisher price hintát, azt imádta!

Nem sîrt benne, kényelmesen feküdt benne mintha ölben lenne, a körforgó lekötötte a figyelmèt, nagyon szépen elvolt míg kitakarítottam, vagy megfőztem, el is aludt benne, csak átraktam a kiságyba!

Mikor elkezdtük a hozzátáplálást, etetőszék gyanánt is jó volt!

Na ezt nagyon tudom ajánlani!


[link]


[link]



Nálunk ez lett a megoldás!

2012. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Mint írtam is, fektethető kenguru, vizszintesen van benne a gyerek, anyaközelben, nem terhelődik a gerinc és tuti nem esik ki belőle!
2012. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de nagyon felbosszantott, hogy vannak, akik csak a "lógós" kengurut ismerik, amibe születéstől fogva függőleges helyzetben lehetett rakni a babát.

Ma már ennél sokkal jobbak vannak.


Csak azért irom, hogy ne legyen már az ok a kenguru használat ellen, hogy terheli a gerincet...

2012. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ebben jártas, ezért is kérdeztem rá itt hogy tapasztaltabb emberek tanácsát, vagy véleményét is megtudjam! :)
2012. jún. 9. 09:29
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt kengurú is, és kendő is. A kengurúban kb 2 hónapig tudtam vinni, mert utána leszakadt benne a hátam, a kendőbe két éves koráig simán hordoztam. Ja, és nem ilyen olcsó kengurú volt, hanem az akkori legprofibb, amit csak kapni lehetett 5 éve. Nekem egyáltalán nem vált be.

A kendő viszont igen, imádta a gyerek is, és én is. Csak meg kell tanulni használni.

Amúgy, nem, nem esik ki belőle a gyerek, ha jól van megkötve.

2012. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!