Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segítsek a babámnak?

Hogy segítsek a babámnak?

Figyelt kérdés
Megfázott a kisfiam (13hós) napokban, és sajna láza is volt.Sokat köhög, és folyik az orra.Gyógyszert szed,de allergiás sok fajtára.A kérdésem az lenne,hogy hogyan segítsek rajta,hogy enyhítsem a fájdalmát népi gyógymódokkal!Előre köszönöm a választ
2012. jún. 13. 21:07
 1/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Ilyen idősen már mézet is kaphat kis mennyiségben.Van egy főzet ami az én gyerekeimnél mindig bevált eddig.Fél liter víz+2 db szegfűszeg+egy db fahéj+ únyi citrom héj.Ezt összefőzöd és amikor fogyasztható melegre hűlt leszűröd hozzá adsz 1 evőkanál mézet + egy narancs levét.A fahéj fertőtlenítő hatású a citrom ,narancs c vitamin a méz immunerősítő és nem utolsó sorban finom is!
2012. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Holnap el is készítem.:)
2012. jún. 13. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

kb 1 hónapja tettem fel egy kérdést, mert a fiam köhögött,főleg éjszaka. Ő elég náthás fajta, de idáig ez vált be. Belinkelem a kérdést, gyorsabb mint leírni :-) Idáig bejött, és nem csak nekem, hanem több anyukának is :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


itt van egy pár "népi gyógymód" :-)majd írd meg nektek bevállt e :-)

2012. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hárs tea, hagyma tea karamellizállt cukorral, párologtatás kamillával, eukaliptusz olajjal.

Köhögés: feketeretek közepét kivájod, teleöntöt mézzel, hagyod 1 éjszakán át. Ami kifolyik belőle/átfolyik rajta, azt kiskanállal megeteted vele.

Baby luuf a hátára, könnyebben lélegzik tőle.

2012. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Be vált valamelyik tanács?
2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!