Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Hogyan érhetném el, hogy ne sírjon elealvás előtt? 1éves, és egy időbe ringattuk, de megtanítottam, hogy a kiságyába kell eleludni.

Figyelt kérdés
Viszont midig sír alvás előtt,zeng a ház,én meg már bele vagyok fáradva.segítsetek már,mit csináljak?Amikor ringattam,akkor nem sírt.
2009. júl. 4. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kiprobalhatnad hogy te benn vagy a szobajaban pl odafekszel egy agyra hogy lasson,O meg a kisagyban.
2009. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, ahogy az első válaszadó javasolta. Ott maradtam vele, az ágya mellett lefeküdtem, már nem beszéltem hozzá, kerültem a szemkontaktust. Pár perc után rájött, h' nem kell ordítani, nem megyek el. Ő szépen csendben pakolászta az alvós állatait, berakta a cumiját, esetleg ivott egy kis vizet, de azt is önállóan. Az első pár napban 20-30 percig voltam bent, mire elaludt, aztán kb. egy hét alatt eljutottunk odáig, h' evés után berakom az ágyba, kijövök, és teljesen egyedül alszik el.
2009. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!