Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mikorra áll be a babaknal...

Kb. mikorra áll be a babaknal a rendszeres taplalkozas? 2hetes a tunderke, es van h 2 orajara de van h csak 5 orajara enne. Akkor sem sir, csak en tudom h mar ehes lehet.

Figyelt kérdés
Kisfiamnak egyebkent napi 1-2x nagyon faj a hasa, gorcsol, osszehuzza magat szopi utan. Olyankor iszonyatosan sir!
2009. júl. 4. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. VAn aki születésétől 3 óránként eszik, lányomnál kb 3 hónaposan állt be egy nagyjábóli rend.
2009. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4,5 hós.De néha még össze-vissza eszik.Átlag 3 óra.
2009. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én igény szerinti szoptatással kezdtem, így 1 hónaposan még 10-12x evett a fiam egy nap, szóval nappal 2, éjjel 3 óránként kb. 2 hónaposan már csak 8-9x evett, és szép lassan egyre tovább bírta, és most már (23 hetes) csak 5-6x eszik egy nap. Általában próbálom 3 óránként etetni, de ha úgy alakul, pl. hosszúra nyúlik a séta vagy nagyon elalszik, 4 órát is kibír, de annál tovább nem hagyom, akkor felébresztem inkább, persze csak nappal. Az elején én is kilátástalannak láttam a helyzetet, de kialakul ez lassan, csak legyél türelmes. Gondolj bele, a pocakodban folyamatosan kapta a kajcsit, most át kell állnia az új rendszerre!
2009. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2009. júl. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!