Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet még rota víruson...

Mi lehet még rota víruson kívül? Véres nyálkás hasmenés, más tünet nincs. Székletminta feladva, doki meg nem mond semmit! 20 hós kisfiú elkeseredett anyuja

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól van a pici!! Biztos, hogy nem a foga, szerintem az nem okoz ilyen tüneteket, maximum csak legyengíti az immunrendszert, és könnyebben kap el fertőzést! Köszi, hogy jelentkeztél újra, írj majd, ha tudsz valamit!
2012. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Jubilee ***** válasza:
A lázat nem tudom hova tenni, de véres, nyálkás székletet okozhat ételallergia. Tej, tojás, de akár a borsó is.
2012. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ezek közül már mindent evett! Nem tudom mi lehetett a baja; már háromszor volt kemény kakija, kedden egyszer és ma kétszer! A virus még mindig nem jött meg! Azt mondta a doki hogy bizonyos bacikat tenyésztenek csak 6-7et, amik a legdurvábbak, meg a virusból is csak 2-3at, amik veszélyesek!

De igazából már mindegy hisz jól van...Csak olvasgattam sokat neten, ha nem virus meg baci, akkor lehet olyan mint polip vagy rák...!

Próbálom a gondolataim eltekerni ezektől de nagyon nehéz! Bizok benne hogy nem ilyen komoly volt a gond! Ha legközelebb ilyen baja lesz egyből kórházba megyünk vele!


Köszi a komikat!

2012. jún. 20. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem rák és nem polip, ezek eszedbe se jussanak!! Nem szabad ilyeneket gondolni, hiszen már jól van, néhány nap alatt helyrejött, és semmi más tünete nincsen! Vírus volt, én simán aláírnám neked, ha kell, legyőzte az immunrendszere, és rendeződik az emésztése, kész vége!! A láz is kórokozó jelenlétére utalt, nem másra! Figyeld az emésztését, adj neki sok folyadékot, gyümölcsöt, és minden rendben lesz! Ha mégis aggódnál, kérj egy hasi ultrahangot, (beutalót a gyermekorvostól), és máris megnyugodhatsz!
2012. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!