Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt kintre is ráadnátok? Van...

Ezt kintre is ráadnátok? Van ilyenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyira tetszik ez a kis szandál már régóta és most le van akciózva de nem tudom, hogy ezt kintre is ráadhatom e vagy csak benti cipő...lapozzátok végig a képeket, látni fogjátok milyen a talpa...

Félek hogy lekopik a bőr rész a talpáról...mivel nem végig gumi

Köszi a véleményeteket


[link]


2012. jún. 15. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én ráadnám kintre, szerintem azt a 3-4 hónapot, amíg nem növi ki, biztosan kibírja a cipő.
2012. jún. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez egy kocsi cipő!

A babakocsiba jó, hogy ha tolod ne fázzon a lába, és bent a lakásban jó.

Kint hamar elkopik a talpa, kicsit nedves időben, vagy ha reggel este vizes a fű be is ázik a talpa. Kavicsos úton, de még járdán sem lehet neki valami kényelmes, szóval ez egy dísz, vagy benti cipő!

2012. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen ez egy kocsi cipő. Babakocsiban jó, amíg nem jár önállóan, de ha már jár nem igazán alkalmas.
2012. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ez egy kocsicipö, vagy mászó cipö. Ez olyan gyereknek van aki még nem megy.
2012. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az első cipőknek kellene, hogy tartsák a gyerek bokáját.

Ráadásul most nyáron belerohad a lába, eléggé zárt.

Szerinted ez praktikus?

2012. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

az én gyerekeim mezitlábasok.....

a nap nagyrészében, ha kint vagyunk akkor is, de ha elmegyünk valahova adnék rá cipőt, röviden és tömören ennyi, de nem ez volt a kérdés kedves utolsó

2012. jún. 15. 07:54
 7/14 A kérdező kommentje:
a te gyereked lába rohad?? :O sajnálom, szar lehet
2012. jún. 15. 07:55
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem rohad a lába, mert nyitott szandiban van 36 fokban, ami a következő napokban lesz.:)

Ha ilyen zárt bőrt ráadnék tuti rohadna a lába.:)

2012. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez kocsicipő. Inkább olyat válassz, ami tartja a bokáját, de azért szellős is. Sajnos ebben pont annyi idő alatt, míg kinövi, tönkre is megy a lába. Nem tesz jót a láb fejlődésének.

Az én kislányom ilyen szandált hord :


[link]

2012. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, mi is mezítlábasok :)

szóval én azt gondolom, hogy ráadnám, pont amiatt,mert többnyire mezítláb vannak a gyerekek.

ezeket a cipőket is nézd meg, ha tudod, hasonlítsd össze:

[link]

ezek, amiket belinkeltem tutira kintre valók (a többi típus is) - és amúgy a kisf0ia a bokasüllyedést teljesen kezdi kinőni, el és a kinti mezítlábazással

2012. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!