Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol két éven belül jöttek a...

Ahol két éven belül jöttek a gyerekek, hogyan alakult a házaséletetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez engem is érdekelne.
2012. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl jól. Egyáltalán nincs időnk egymásra, a férjem rengeteget dolgozik, attól feszült, én meg az egész napos mókuskerékbe fáradok bele. Szüleink másik városban, hétvégén tudnánk egy kicsit lepasszolni a gyerekeket, de mivel a férjem szombaton is dolgozik legtöbbször, vasárnapra már nincs értelme elutazni. Sokat vitatkozunk.
2012. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


23 hónap különbséggel születtek a gyerekeink, a Fiam 2 éves, a Lányom 4 éves.

Házasélet sajnos nálunk egyenlő a nullával, talán havi kétszer, mindig van kifogás, sajnos az én részemről!

A Párom eddig még nagyon jól bírja, mert csak néha jegyzi meg, hogy már rég voltunk kettesben.

Valahogy bennem van a hiba...


Üdv Anyuka.

2012. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
6 év ismeretség alatt született 5 gyerekünk, úgyhogy én igazán érintett vagyok ebben a kérdésben. Terhességek alatt a szex ugyanúgy működött(sőt, volt olyan, hogy még extra jobban), mint máskor, szülések után 4 - 5 héttel pedig újra visszatért a régi kerékvágásba. Hs 2 ember igazán szereti egymást, akkor mindig kivánja a másikat, nincs, ami ebben magakadályozná. Ja, és a baba sosem aludt köztünk, első perctől a saját ágyában aludt, én sem aludtam egy éjszakát sem a gyerekszobában. Az éjszakánk az szent. Ez szerintem nagyon fontos.
2012. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 14.14-es! - azért ez elég leegyszerűsített hozzáállás, hogy ha két ember igazán szereti egymást, nem lehet gond a házas élettel+! - sajnos tapasztalatból tudom, pedig hidd el a baba előtt én sem tudtam elképzelni, hogy lesz olyan, nem kívánom a párom!
2012. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok ismét

Nagyon fontos, hogy az évek múlásával is szerelemmel szeresse két ember egymást, és fizikailag is megmaradjon a vibrálás (ehhez mondjuk az is kell, hogy mindkét fél figyeljen oda a külsejére - az én férjem fizikai munkát végez + hatalmas gazdaságunk van, nagyon férfias a teste, és én sem hagytam el magam, ugyanúgy nézek ki, mint a kapcsolatunk elején - 5 gyerek után is). Ha ez a vonzalom megvan, és hozzá a kellő érzelmi töltés, bármikor lehet és kell is szeretkezni (ha csak egy rövidet, akkor is ), bármennyi dolgunk van, bármennyire fáradtak vagyunk - mondjuk olyan már volt, hogy abbahagytuk röhögve, mert nem volt erőnk befejezni, hullák voltunk az egész napos kerti munka után - reggel fejeztük be.

2012. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 gyerek van 2-2 év korkülönbséggel. Nekem a szoptatós időszak elején általában kicsit csökken a libidóm. A nemalvós időszakok sem túl aktívak. De azért heti 2-3x igyekszünk összebújni mindig. Ja, és velünk a baba köztünk alszik, mi meg a feltérképezzük a lakás különböző pontjait. Egyáltalán nem befolyásolja a szexuális életünket, nem hiszem, hogy ezen múlna.
2012. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!