Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek megérti, átérzi a...

Nektek megérti, átérzi a párotok, mikor arról beszéltek, hogy mennyire fárasztó egész nap egyedül a gyerekekkel, és hogy minden nap ugyanolyan? Segít abban, hogy néha kicsit kikapcsolódjatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
dettó, mint a kérdezőnél. 2 gyerekkel vagyok itthon. Ha ki akarok kapcsolódni, nem veszi át, azt mondja, hívjam a bevethető nagyisereget. De tényleg rengeteget idegeskedik, dolgozik, nem is csodálom. Játszik velük, de ellátni nem akarja őket.
2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet mint a kérdezőnél :), nálunk is minden rám hárul: bevásárlás, főzés, mosás, takarítás, egész nap én vagyok a gyerekkel(8hónapos). Tudom és átérzem hogy sokat dolgozik. De az az egy nyugtat meg, hogy napról-napra egyre többet játszik a kicsivel. Néha-néha én is itthon hagyom rá a gyereket, de csak rövidke időre. Sajna nekünk segítségünk nincsen, úgyhogy így kemény. Amikor beszélgetünk arról hogy milyen volt a napom néha úgy látom rajta hogy átérzi, máskor meg azt látom rajta hogy "hát erre hogy nem volt időd egész nap?". éppen ezért tettem fel ezt a kérdést pár napja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Atroposz ***** válasza:
Nem tuddom hogy átérzie vagy sem de én 24 órákat vagyok egyedűl mert a férjem kamionozik és 1 hònap kint 2hét itthon majd csak juli elején itthon 1 hét múlva szóbelizek és csak ejszaka tudnak tanulni de nem birok fenn lenni olyan fàrat vagyok
2012. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, Nekem is kamionozik a férjem, tehát én is a nap 24 órájában egyedül vagyok vele. Mondjuk amikor itthon van, akkor semmit nem kell csinálnom sem a baba, sem a háztartásban. Szóval átérzi, ezért is veszi ilyenkor le a vállamról. Bár Ő 2 hetente hétvégén hazajár.
2012. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az én férjem multinál dolgozik középvezető beosztásban. A belét is kitapossák. Zombiként jön haza. Lázadozok, hogy nem jut idő magamra, de neki sem saját magára.
2012. jún. 16. 13:32
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Segít bármiben. Bár szerintem egyáltalán nem nehéz gyerekkel otthon lenni 1-2 év fizetett szabi (nyilván ha valakinél ikrek vannak ott nehezebb) Járunk el ketteseben gyakran és a barátaimmal is bármikor tudok találkozni.
2012. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ezt a munkára fogni. A férjem orvos, rengeteget ügyel, emellett 7-19-ig dolgozik, elég stresszes osztályon, tanít magyar és külföldi hallgatókat, és egy kutatást is vezet, de ha hazajön, akkor a miénk, teljes emberként segít mindenben. Ha te többre vágysz, beszéljetek erről.


6. voltam

2012. jún. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!