Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik szoptatnak,...

Kismamák, akik szoptatnak, mentek strandra?

Figyelt kérdés
Azt javasolta a dokim, hogy ne menjek úszni amíg szoptatok a fertőzések miatt. De én nem bírom ki hogy a nyáron ne menjek strandra. Van olyan aki szoptat és jár úszni/strandra?
2009. júl. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz már nem szoptatok de tavaly májusban született a kisfiam és mi mentünk strandra úsztam is. ki se bírtam volna. Mi vettünk is kis strand sátrat és mikor kijöttem a vízből átvettem a fürdőruha felsőm mert a hideg felső nem tesz jót a tejtermelődésnek és mielőtt szoptattam áttöröltem a cicimet vizes ruhazsepivel, vittem egy kis flankonba vizet. Semmi probléma nem lett.
2009. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a természetes vizek előnyben vannak, ott kevesebb a kockázat. Ennek ellenére a medencés fürdésről sem mondok le, most jöttünk haza egy bababarát welnesshétvégéről. Nyilván legyen óvatos az ember, de sztem azért túlzás kihagyni a strandot egész nyáron... Arról nem is beszélve, hogy ha a babád már nagyobbacska, ő is élvezi a pancsolást, persze nála még fontosabb a jó vízminőség.
2009. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem, nem vagyok olyan aki előveszi bárhol igy nem tudom megoldani mert a lefejt tejet nem fogadja el.
2009. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!