Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzik 4 hónapos babám és...

Gabszem kérdése:

Fogzik 4 hónapos babám és éjszaka nem tud tőle aludni, mivel tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen először homeopátiás szereket ajánlanék. Vannak nyugtató jellegűek, mint a Viburcol kúp, vagy golyócskák, Chamomilla. Ezek ellazítják, nyugtató hatásuk van. Vagy helyi érzéstelenítés, a kis ínyét dörzsölheted, arra van a Dologél, illetve a Dentinox, bár utóbbi nem homeós, lidocain van benne, ezért korlátozva lehet használni. Hozzáteszem, hogy rendszeresen jártam úgy, hogy kentem a gyerek ínyét, hogy jön a foga, aztán végül mindig másik helyen törte át hamarabb az ínyét, mint én vártam volna.:) A homeós cuccok is eltérően használnak, van amelyik gyereknél ellenkező hatást vált ki.

Én kezdetben csak cicire raktam a kisfiam (4,5 hónapos jött az első foga), de néhány hónap alatt úgy hozzászokott, hogy akkor is kelt, amikor már nem fájt a foga, csak megszokásból. :( Emiatt a köv. babámnál én is inkább koncentrálok majd a fájdalomcsillapításra, ezért is ajánlom neked ezeket a szereket.

2012. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kend neki dentinox-al, vagy a gyogyszertari razokeverekkel (en erre eskuszok) legy vele turelmes, és ne feledd:atmeneti!

Hamarosan rendezodni fog minden, kitartas:)

2012. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!