Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket a 3 közül? Babakocsi?

Melyiket a 3 közül? Babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Súly nem lényeges,nagy felfújható kerekű kellene rossz út miatt,és mivel aug.eleji baba lesz a mózese ne legyen nagyon pici.



2012. jún. 17. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a miénknek nem felfújható a kereke, de nem is bánom. Így is nagyon jó a rugózása. Az viszont rossz, hogyha kifele fordítva teszem rá a sportrészt, akkor én nem érzem annyira stabilnak a kocsit. De ez lehet, hogy az én hibám, mert én szeretek a karon támaszkodni és így könnyebb ugye az eleje. Viszont ami nagyon-nagyon tetszik benne, hogy jóóó széles a tolókarja. A Graco-t nagyon kényelmetlen tolni emiatt. Utolsó voltam.
2012. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a válaszaidat,nekem nem kell cipelnem 2 lépcső van a házon.Jó 2első kézből" is olvasni a véleményeket.Kisfiamról van egy esernyőre csukható giraffe kiskocsink,ha nagyobb lesz azt csak bedobjuk a kocsiba ha megyünk vhova.
2012. jún. 22. 16:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a 3-ból kell választani, akkor a 3. De én ennyiért inkább Peg Perego Uno-t vennék (vettem is), nézd meg a videot a youtube-on róla. Én nem szeretem a mózest, mert nagyon rövid ideig használható, viszont a jól variálható, megbízható babakocsikat nagyon bírom. Nem felfújható a kereke, mert én azzal sem akartam szívni többet. Nálunk nagyon rossz az út, járda alig van, az is kátyús, és jól bírja a kocsi.
2012. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!