Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek könnyebb lesz...

Szerintetek könnyebb lesz leszoktatni a szopizásról, ha nem cicin alszik el? Ja, a gond, hogy még éjjel is szopizik. Most 1 éves, még szoptatnám azért, csak kb. még egy fél évet gondoltam.

Figyelt kérdés
A lányom elválasztotta magat, nem tudom mi legyen most. Kicsit sajnálnám megfosztani a szopitól, de 1,5 évesen már lehetne szopi nélkül is, nem?
2011. jan. 25. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha elválasztotta magát,akkor miért akarod erőltetni? Örülj,hogy eddig szopizott. Annak viszont semmi értelme,ha nem szopik,csak cumizik a ciciden.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a lanyom volt, aki elvalasztotta magat, o mar 6 eves, most a fiamrol beszelek,aki 1 eves, ezert kerdezem, mert a lanyomnal nem volt problema, megoldotta o maga az elvalasztast. lehet, nem egyertelmuen fogalmaztam?
2011. jan. 25. 16:55
 3/6 xStefix ***** válasza:

Igen, elméletileg könnyebb lehet, ha nem szopival alszik el.

De én elválasztódás-párti vagyok, úgyhogy...

2011. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En is leginkabb ugy szeretnem, csak nem tudom, hogy a kisfiam meddig szopizna, ha hagynam... Egyelore meg ugyis hagyom. Elso korben 1 evet gondoltam, de azt mar felulbiraltam, igy most 1,5 evnel tartunk... :-)
2011. jan. 25. 20:20
 5/6 xStefix ***** válasza:

Ember tervez, gyerkőc végez.. ;)

Én is folyamatosan tologattam ki az időpontokat (mondjuk nálam cél volt és nem végső határidő). Most járunk a 3-nál, a legközelebbi cél most a tél vége. Aztán majd kiderül. :)

2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huha, na, nem tudom nalunk is mi lesz..... Hat, igen, igazad van. :-)
2011. jan. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!