Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorló anyukák, mit tanácsol...

Gyakorló anyukák, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos,örökmozgó, napközben 2-3x alszik 30p-max 1,5 órát,változó,de van, hogy csak 40 perceket. Este 8kor fürdetem,cicizés utána, elalszik rajta aztán megébred ,újra eszik, kb 9-9.20 mire ágyba birom rakni.ma 2x aludt 1,5 órát és annyira felébredt,hogy beszélgetett,gagyarászott,10kor tudtam elaltatni.régen 6.30-7kor fürdettem,de akkor elaludt fél órára és felébredt,ott voltam ahol a part szakad.mit csinálok rosszul? olyan szigorú rendszere nincs még,mert nem órára etetem őt, de nagyjából minden nap azok a dolgok következnek egymás után, a fürdetésnél főleg.
2012. jún. 18. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
De most mi a baj, éjszaka is felkel? Ha nem, akkor semmi gond, én kicsit később fürdetném, kb. 1/2 9-kor pár napig próbaképpen. Semmit nem csinálsz rosszul, éppen alakítja az alvásidejét. Az a jó, ha rugalmas mard a napirendje. Nálunk bevált.
2012. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a probléma... Talán az, hogy 10-ig fent van?

Én este 11kor szoktam fürdetni és utána kezdődik az éjszakai alvás. Ilyenkor nyáron kitolódik az esti elalvás, én ezt természetesnek veszem, én se szívesen feküdnék le, amikor még kint világos van. Sétálni is este 7 körül megyünk, mert előtte nagyon meleg van.

2012. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éjszaka általában 1x kel, volt már, hogy csak reggel 6kor kelt, de olyan is,hogy 2x fent volt enni. az a baj,hogy olyan későn alszik el, de akkor úgy látom, csak néhány gyerek alszik el már 8.30kor,mint az ismerősöm babája...
2012. jún. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!