Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már ilyen a babátokkal?...

Volt már ilyen a babátokkal? Mit tanácsoltok? (hányás)

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamnál 2 napja kezdődött a betegség, enni alig akar, ha valamit mégis megeszik, akkor egy nagyobb sírás ill. Nurofen után egyből kihány mindent...Mit lehet ilyenkor csinálni?
2012. jún. 2. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint ha nurofent kap akkor hány ki mindent? Mert ha igen akkor valószínűleg nem bírja a gyomra vagy undorodik az ízétől, ilyen előfordulhat. Ha viszont egyébként hány akkor egyrészt nagyon kell figyelni nehogy kiszáradjon és érdemes valami probiotikumot adni neki. Ha nem akar enni az nem baj nem kell erőltetni, gondolj csak arra, ha te is rosszul vagy nem kívánsz semmit és akkor jön valaki és beléd könyörög pár falatot...te sem vagy boldog.

Viszont arra figyelj, hogy sokat igyon.

Az én lányom se nagyon eszik pár napja, mert vírusos ínygyulladása van és gondolom fáj neki, plusz még hasmenése is meg láza :x van valami vírus amit benyelt (voltunk dokinál), de szerencsére iszik+ a nurofent se hányja ki. Jobbulást Nektek!

2012. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tegnap még semmi baja nem volt a Nurofentől, be lehetett neki adni. Eddig mindig bevált ha hőemelkedése ill. láza volt. Tegnap csak akkor hányt, ha sírt. Ma viszont már a Nurofentől is hányt...Pedig úgy örültem mert végre hajlandó volt enni...

Ivással szerencsére semmi gond, azt kívánja, csak félek nehogy nagyon lefogyjon. Erőltetni viszont nem akarom...

Jobbulást nektek is!!

2012. jún. 2. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegényke :( biztos összeszedett valamit ő is :( Érdemes lenne (főleg ha hasmenés még nincs) akkor valami lázcsillapító kúpot alkalmazni.
2012. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nátháról van szó?

Csak azért,mert a kislányomnál már többször előfordult (fogzás miatt lett náthás)hogy hányt.Mondjuk alapban érzékenyebb,evés közben is sajna szokott öklendezni,ha egy falat nem tetszik neki.

Szóval mikor náthás,szegényem ugye nem kap úgy levegőt,nyáladzik is erősen és a doktornéni is mondta,hogy azért ebből megy le a pociba is,és a gyomor kilöki.Evés után is előfordul ilyenkor (borzasztó tudom,végre evett és aztán placcs és aztán az a keserves sírás)Többször volt olyan is,hogy belelovalta magát a sírásba,és közben köhögött,kapkodta a levegőt és az hozta ki.Nurofent is hányt már ki,mondjuk a gyógyszerbevételt sírás előzte meg,szerintem azért jött ki akkor is.

Én próbáltam jól elosztani időben a gyógyszerezést és az orrszívást,hogy ne az étkezésekhez közel történjen,illetve én a többször kevesebb kajcsit választottam mert a teli pocak szerintem hamarabb indul meg öklendezés után.Tudom,hogy sok folyadék kell,de azért arra is próbáltam figyelni,hogy ne gyógyszerbevétel előtt igya teli magát,mert úgy is jártunk már,hogy behörpölt egy csomó teát egyszerre,és az indult meg kifelé.

Az én kislányom most 16 hónapos.

Jobbulást a kicsinek,Neked pedig kitartás...

Remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azóta már minden rendben, visszajött az étvágya is szerencsére. Valószínűleg összeszedett valamit...

2012. jún. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!