Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babával val egy...

7 hónapos babával val egy szobában használhatom ezt a készüléket vagy tényleg csak 1 éves kortól lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nem akkor mit lehet tenni a szúnyogok ellen?A szúnyogháló még nem megoldható,a mi ablakainkra iszonyú ára van.


2012. jún. 18. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem használnám. Baldachin lehet egy megoldás.
2012. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Raid elektromosat használtunk tavaly. Igaz, nem közvetlenül abban a szobában, ahol aludt, hanem a mellette lévő előtérben, csak összenyitottuk a kettőt. Nem csípte meg szúnyog egyszer sem, és nem is lett semmi baja a szúnyogriasztótól. Most 17 hónapos a fiam.
2012. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül jelölték meg az egy éves kort, fogadd el. Lehet kapni ultrahangos szúnyogriasztót is, gyakorlatban láttam, szuper. Árát nem tudom.
2012. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg lehet kapni szúnyog hálót (kis dobozban van, elég nagy puha anyag formájában), amit saját magad szerelsz fel. Nem valami elegáns megoldás, de hasznos, és ez a lényeg. Átmenetileg jó lenne az is.
2012. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A szúnyoghálót azért írtam mert nem szerelhetünk akár milyent az ablakokra lakkozott fa euró ablakaink vannak sem szögelni sem ragasztózni nem szeretnénk őket mert iszonyú áruk volt.Holnap veszek ultrahangosat 3000ft körül láttam,ezt meg azért kérdeztem mert a DM-be mondta egy hölgy hogy csak azért írják rá mert ilyen piciken81év alatt) nem tesztelték,ő is ilyet használ.Nem mertem megvenni csak érdeklődtem!!!!
2012. jún. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!