Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 szelet tönkölykenyér (...

2 szelet tönkölykenyér ( felvágottal) nem volt sok reggelire fogyó szempontjából?

Figyelt kérdés

Az egyiket 7 órakor ettem, a másikat 9. 30-kor. Nem igazán voltam éhes, de tudom, hogy kb. az 1000-t nem éri el a napi kalóriabevitelem, és már kb. hetek óta. Azért próbáltam most még valamit bevinni.

Attól hízhatok, hogy most 2 adagot ettem?


2011. jún. 24. 10:04
 1/3 bix ***** válasza:

alap hogy reggel szénhidrátot kell bevinnni nagymértékben... nem lesz semmi bajod ennyitől, sőt.


bár kérdés hogy ha 1000 kcal alatt vagy akkor mit és milyen intenzitással mozogsz, az a sejtésem hogy leginkább semmit. kezdj el mozogni, az megoldja az éhség gondjaidat

2011. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Most sóhajtok egyet, és lemondok az emberiségbe vetett hitemről.
2011. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1000 kcal egy valamire jó: arra, hogy brutálisan visszahízz, ha befejezted a fogyókúrát.

Csak nem értem, miért nem hiszi ezt el senki...

2011. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!