Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, "összeköltö...

Mi a véleményetek, "összeköltöztetnétek" egy szobába a kicsiket?

Figyelt kérdés
Kislányom 25 hónapos kisfiam 9. Mindkettő a saját szobájában alszik, de én gondolkodom azon, hogy össze kéne őket rakni egy szobába (mindketten átalusszák az éjszakát). A férjem szerint semmi értelme. Szerintetek?
2009. júl. 5. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját szobájuk, akkor tényleg nincs sok értelme! Addig jó, még nem félnek egyedül a szobában, tök jó, ha úgy szokják meg!
2009. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jó így a rendszer és helyetek is van, akkor azonos nemű gyerekeket nem szoktak összerakni.
2009. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs: ellentétes nemű
2009. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat

szerintem már megszokták, hogy külön vannak, mert kezdetektől fogva így alszanak

2009. júl. 5. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiskoromban nem lehetett saját szobám, anyáékkal aludtam, és most még 18 évesen is félek egyedül aludni (prezse azért egyedül alszom, csak félek) meg félek a sötétben. Én örültem volna, ha így szokom meg, akkor most nem kellene rettegnem :S
2009. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mit nem adtam volna egy saját szobáért!Sosem lehetett!Szerintem hagyd őket ahol vannak!Nekik is jobb,ha van egy kis saját területük,amin nem kell osztozkodni senkivel!
2009. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!