Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavar benneteket a terhesség...

Zavar benneteket a terhesség után rajtatok maradt plusz kiló?

Figyelt kérdés
Engem nagyon, sőt érzem, hogy ez a páromnak se tetszik. Előtte se voltam egy csontkollekció, de most tényleg elszaladt velem a ló. Nagyon jókat eszek, minden nap főzök, sokszor sütök sütiket. Mindig nagy lendülettel belekezdek egy diétába, de hamar feladom.

2012. jún. 19. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem igazán értem hogy a szoptatás miért indok a "nem tornázásért" mind2 gyermekem igész szeritn szopizott 6 hós koráig, 6 hetesen már a konditeremben tapostam...a tejem több lett (mert sokkal többet ittam) és nem hajtottam túl magam. Akkor van baj ha túlhajtja az ember magát (de gondolom nem maratonra mennétek) az izomláz miatt (az izmok ilyenkor savas anyagt termelnek) nagyon nagyon kis %ban belekerülHETnek a tejbe ami kicsit elváltoztatHATja az izét, de 100ból 1 izomlázas anyukának...ez ne legyen indok csajok...iráyn futni cardiózni (a plöttyedt hasat felülés nem fogja eltüntetni csak a kardió) mindent bele!!! ha akarjátok akkor menni fog!!!! drukkolok!
2012. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Én is hányok a tükörképemtől, meg attól, hogy az akaraterőm = a nullával. Ja és arról nem is beszélek, hogy a tavalyi ruháim ott pihennek a szekrényben...

A nagyobbik fiam annyira szeretne már strandra menni, de én el sem tudom magam fürdőruhában képzelni. Ilyenkor gyötör a bűntudat, hogy szegény miattam maradjon le erről a jó programról. Ti azért mentek strandra a gyerkőceitekkel?

2012. jún. 19. 21:36
 13/17 anonim ***** válasza:

Én napi 5 km sétaval-gyors sétaval-kocogással(mikor mi) és egy jó étrenddel 4 hónap alatt leadtam 30kg-t!52vel indultam,90-el szültem..Előtte mindig nagyon vigyáznom kellett mit eszek mikor mennyit..aztán terhes lettem és ugy döntöttem végre zabálok..:)meg is lett az eredménye..82kg-san jöttem ki a korházból februárba,juliusba 52kg-san mentem nyaralni..mostmár hál'Istennek bármit ehetek nem vagyok hizékony mint előtte!

A páromat nem zavarta,engem nagyon..gusztustalannak éreztem magam..

Szóval sztem nem kell az edzőterem csak az elhatározás.lehet futni,sétálni a szabadba is az ingyen van..Meg az is jó benne ha nem tudod hova tenni a babát akkor is megoldható,be a babkocsiba és te meg futsz..még hatásosabb is..

2012. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70 vagyok, 58 szeretnék lenni, 2 gyereket szültem. Tornázok itthon, bár most a nagy meleg miatt hanyagoltam (rosszul lennék), és most mindkét gyerek éjszakázik, hulla vagyok egész nap. Stresszelek, ettől megy le valamennyi, illetve 90 napos diétázok. Ha jön egy kis frissülés, megint nekiállok tornázni. Am az én akaraterőm is nulla, nagyon erőt kell vegyek magamon néha, és nem is mindíg sikerül.
2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
4 hónap alatt 30 kg-ot fogytál, hű az nem semmi! Milyen étrenddel sikerült?
2012. jún. 20. 06:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Olivaolajjal föztem,sütöttem,sok zöldség,gyümi..hal,csirkemell,száraz marhahús...napi 6szor étkeztem de keveset..este lefekvés előtt 4 órával nem ettem,napi 2-3 liter folyadék meg az az 5km amit esőben szélben hóban megtettem(nem voltkifogás még a mensis görcs se:)max később indultam mikor már elmult)

Netről kerestem jó recepteket amik zsirszegények..és napi több kalóriát kell elégetni mint amit beviszel

Azelső egy hétbe azthittem meghalok ha nem ehetek egy jó kis sült kolbászt-hurkával meg krumplival de annyira gusztustalan kövérnek éreztem magam hogy megálltam..és minél jobban fogytam annál több kedvem volt mindenhez.. és ugye a szervezetem is hozzá szokott..

Most meg bezzeg esténként netezek és zabálom az almáspitét meg a pizzát:) de mint mondtam valamilyen csoda folytán akármennyit ehetek nemhizok vissza:)

2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is van legalább 5+ kiló feleslegem, de engem a plusz kilók sokkal kevésbé zavarnak, mint pl. a striák. :( Az is elég sok lett, bár most nyárra elkezdtem kenegetni őket, hátha jobb lesz...

2012. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!