Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnéd e a gyerekedet bébiszit...

Vinnéd e a gyerekedet bébiszitterhez aki a saját otthonában vigyázz rá havi 25ezerért?

Figyelt kérdés
ha megbízható vannak gyerekei több éves tapasztalata megfelelő végzetsége referenciája és erkölcsi bizonyitványa tiszta rendezett otthona Bölcsi helyett mert nem vették fel

2012. jún. 19. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha telik rá, miért ne?
2012. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én igen,sőt nekem jobban tetszik ha nem az én otthonomban vigyázz rá..
2012. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem! A mi bébiszitterünk is csak nálunk lehet a gyermekeimmel, max. a környéken sétálhatnak.

Itt vannak a jó játékaik, az ételük, az ágyuk, és minden ami kell, minek hagynám ott őket más otthonában?

2012. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

En szerintem ne nagyon engedd hogy elvigye magaval az otthonaba.

Valahogy gyanusan keves a 25 ezer/ho. Persze attol is fugg hogy ez csak esteket, delutanokat foglal-e magaban, vagy tenyleg bolcsi helyett van.

En nem hogy csak azt engednem hogy a sajat otthonomban vigyazhat ra, de be is kameraztatnam a lakast hogy meggyozodjek arrol, hogy rendesen vigyaz -e ra!

Kulfoldon ez egyebkent is bevett szokas.

/Nem draga egy-ket kandikamera./

2012. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ő segíteni szeretne egyébként nő 30 éves van 2 gyereke referenciái megfelelő végzetsége. A lakása gyerecentrikus van web kamerájuk és IP kamera rákatt és látod a gyerekeidet

rendes tisztességes lakóház és lakás a gyerekekkel jól bánik szeretnek ott lenni!

Az ár h-p 8-18óráig szól havi öszeg 25ezer alkalomszerüen 600ft kér óránként hétvégén is több gyerekre is

2012. jún. 19. 23:13
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem!

Inkább vidd fizetős magánbölcsibe,családi napközibe!

2012. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

én is bébiszitterkedem, ugyan csak 20 éves vagyok, de nyugodtan rám merik bízni a gyerekeket. 2 kislányra vigyázok rendszerint, a kicsi 2 a nagy 4 éves. !hetes volt a kisebbik, mikor először voltam náluk. Van, hogy náluk vagyok, van, hogy hozzám jönnek a lányok. volt rá példa, hogy 3-4 napig nálam hagyták a kicsit, mamánál a nagyot, a szülők pedig mentek nyaralni...

Én 700ft-ot kapok, ha csak 1 gyerkőc van velem, 1000ft-ot, ha 2.

2012. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

a magán bölcsi nagyon drága

amúgy házhoz is megy

2012. jún. 19. 23:28
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is bébiszitterkedtem Ausztriában a téli szezonban, és "csak" 21 vagyok mégis rám merték bízni a 3 éves nagyon nagyon hisztis kislányt. Nyugodtan vinném a helyedben a gyerekeket :) nem tudom miért van sok embernek előítélete a fiatal bébiszitterekkel szemben. Igen, még nincs gyermekem, de mivel rám van bízva és imádom őket, mindent megteszek értük és én lelkiismeretes voltam, még akkor is ha teéjesen kikészített :)
2012. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a nő amúgy 30éves

Bp lakik 10 év tapasztalattal 3 gyerekre kér 600ft/órát úgy hogy házhoz megy!

2012. jún. 19. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!