Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnéd e a gyerekedet bébiszit...

Vinnéd e a gyerekedet bébiszitterhez aki a saját otthonában vigyázz rá havi 25ezerért?

Figyelt kérdés
ha megbízható vannak gyerekei több éves tapasztalata megfelelő végzetsége referenciája és erkölcsi bizonyitványa tiszta rendezett otthona Bölcsi helyett mert nem vették fel

2012. jún. 19. 22:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En ramernem bizni. Az arakkal nem vagyok tisztaban, nem otthon elek. Itt Angliaban ha az onkormanyzatnal le van jelentve hivatalosan, es minden papirja es vegzettsege meg van illetve a sajat lakasa ugymond gyerekbiztos akkor dolgozhatnak. Te viszed oda a gyerekedet es egyentol fugg hogy o adja az etelt vagy neked kell vinni a gyereknek
2012. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

itt miért nincs lejelentve az önkormányzatnak egy bébisitterként dolgozó férfi vagy nő?

Akkor legális lenne és több ember dolgozna legálisan

Ő egyébként szerintem feketén csinálja ami érthető is hiszen ez az összeg itt Mon nagyon kevés többet meg nem mer kérni hiszen így sincs az embereknek miből

2012. jún. 20. 00:29
 13/20 A kérdező kommentje:
vélemények?
2012. jún. 20. 00:30
 14/20 anonim ***** válasza:

Én rá merném bízni.


Off.

Aki azért nem bízná rá, mert saját lakására viszi a gyereket, az miért gondolja így? Miért ez a kifogás?

2012. jún. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát ha bombabiztos a referencia.

Értem ez alatt azt,hogy ismerős, barát gyerekére már vigyázott így!

2012. jún. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én vinném, és szerintem NEM furcsa, hogy ennyit kér. Én családi napközibe fogom vinni a fiamat, ahol 20000 lesz egy hónap+ étkeztetés. Azért ilyen olcsó mert neki is a családi házukba működik a napközi, és így nem kell drága pénzért venniük vagy bérelniük egy helyet, így nem is kell 50000 fizetni egy hónapban, mint más helyen. Ha ismered és mástól is csak jót hallottál akkor vidd nyugodtan.
2012. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hol van ilyen óvi? utcsótól kérdezem
2012. jún. 20. 09:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is tudok családi napközit 25000-ért étkezéssel együtt.Írd be a goggleba,kidobja hogy nálatok hol van,és megérdeklődheted az árakat.
2012. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Nah... én vagyok a lepontozott harmadik válaszoló. :)

Látjátok, mindenki másmilyen, de abban gondolom egyetértünk, hogy a gyermekeinknek a legjobbat akarjuk, a legbiztonságosabb és nekik legmegfelelőbb környezetet. Az én gyermekeimnek nagyon jó dolguk van itthon, megvan mindenük, szép helyen, rendezetten élhetnek. Járok velük játszóházba, de ott sincs több játék, mint itt, csak a társaság miatt megyünk. A bébiszitter szakképzett, kiváló ember, aki képes mindig újdonságot, jófajta fejlesztőket eléjük tárni. Ezek után miért is hagynám őket másnál, minek? Nem mentem még vissza dolgozni, semmi szükségem arra, hogy lepasszoljam őket. A bébiszitternek jóval többet fizetek, mint ez a 25 ezer.

Szóval nekem meg az furcsa, hogy más ott akarja hagyni őket egy állítólagosan megfelelő bébiszitter ki tudja milyen otthonában, ki tudja, hány gyermek között. Egyedül vigyáz rájuk? Elbír velük? Kaját ad nekik? Alváskérdés megoldott, vannak kiságyak? Én megértem, ha valaki így is igent mond erre az ajánlatra, de meglehetősen gáz, ha valaki nem érti meg az ellenkezőjét. Tessék, le lehet ezt is pontozni! :)

2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16 válaszoló vagyok, Hajdú-Biharban élek
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!