Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot adjak?

Milyen ajándékot adjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hétvégén meglátogatom egy volt kolléganőmet. Már van egy 3 éves kisfia és most várják a 2. babát aki szintén kisfiú lesz. Milyen ajándékot vihetnék a születendő babának? Ruhát gondolom nincs értelme, hisz a testvére révén sok van.

Nem akarok üres kézzel menni, valami apróságra gondoltam, de igazából nincs ötletem.


Előre is köszönök minden választ.



2012. jún. 20. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukának bon-bon/vagy inkább vmi egészségesebb dolog, gyümölcsök pl. + virág, 3 évesnek vmilyen vízi játék, egy nagyvízipisztoly, labda, akármi, a kicsinek pelenka, popsitörlő, kispléd :)
2012. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát így előre nem biztos, hogy vinnék ajándékot, majd akkor, ha megszületett a Baba.

De így van, ahogy az előttem szóló írta, a nagyobbnak is kellene vinni vmit. A vizipisztoly jó ötlet vagy labda. A kicsinek meg csörgő, zenélő figura. Mi legalábbis játékot szoktunk vinni, mert a pelusból, kozmetikumból nem tudom, milyet használnak.

Mi kaptunk pelust (és szerencsére bevált az a fajta, azóta is azt használom), ruhákat, játékokat, de már a szülés után.

Én még terhesen kaptam a kolléganőmtől babakocsis könyvjelzőt (a hivatásunkra és a Babára is utalva), de karácsony alkalmából.

2012. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!