Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak az...

Milyen ajándékot adjak az évzárón a tanárnéniknek?

Figyelt kérdés

10 éves kisfiam szeptembertől új suliba fog járni, és az évzárón találkozunk utoljára a 2 tanárnénivel!

Valami nagyon emlékezetes ajándékkal szeretném meglepni őket, de nincs ötletem!

Segítsetek Nekem!!!

55 és 25 évesek a tanárnénik!


2010. jún. 15. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyit szánsz rájuk, esetleg valami klassz könyvet, amibe pár sort írhatna a kisfiad.
2010. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél az érdeklődésüknek megfelelő ajándékot! A lányom tanítónénije pl. focirajongó, így neki foci alakú bonboncsokrot készíttettünk, napközis tanítónéni pedig imádja az állatokat, így ő egy állatbarát bögrét kapott az évzárón.

Ezek lehet, hogy nem túl emlékezetesek. Esetleg még lehetne tollat gravíroztatni és beleíratni azt is, hogy kitől van. Van ahol pár óra alatt elkészítik. Pl. plázákban

2010. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

A könyv tényleg jó ötlet, azt hiszem ez lessz az egyik ajándék!

Tollat tavaly gravíroztattam az évzáróra!

A fiatalabb tanárnéni imádja az állatokat tényleg és valami, ezzel kapcsolatos dolgon töröm az agyam!

Az idősebb tnéni, pedig az ezoterikával is foglalkozik!

2010. jún. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!