Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babát bevinnétek...

15 hónapos babát bevinnétek pl a Balatonba majd? Nem a hőfok, hanem a szennyezettség miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2 éves fiunkat bevittük tavaly a Balatonba (évek óta nagyon tiszta!!), sőt még matrac tetején is "napozott" kicsit (szigorú felnőtt felügyelettel). Nagyon élvezte, itthon még a kádban is "úszikálni" akart hetekig!:))
2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 kíváncsicska ***** válasza:
A Balatont a természetes tavakat előbb ajánlja minden orvos és mindenki mint a termálfürdők aquaparkok vizét.
2012. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tavaly az akkor 6 hónaposommal lubickoltunk, én előbb kikértem a gyerekorvos véleményét, azt mondta, hogy mehetünk, de a közösségi strandokat kerüljük. A Balaton vize évek óta nagyon tiszta, nyugodtan viheted!


Agárd tényleg nem Balaton, de a Velencei tó is tiszta, az is nagyon jó pancsi hely.

2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de mi tavaly a 6 hónaposainkat bevittük! Persze nem áztattuk őket benne, de le lettek kocsolgatva, kint pedig a nagypapától kapott minicsónakban ücsörögtek, amiben a Balaton vize volt.

Nem is értem ezt a szennyezettség dolgot...

2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia,

én inkább vinném tóba mint medencébe. :)

2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tavaly az akkor 11 hónapos lányomat belevittük, alig akart kijönni.
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,tudom,hogy nem egy helyen van a két tó,de a Velencei tó hozzánk közelebb van,így oda inkább vinném :))

2012. jún. 20. 13:30
 18/20 anonim ***** válasza:
vasárnap bevittem a 12,5 hós kislányomat. Nyakig benne volt, egyszer le is merült a víz alá. nagyon élvezte. Amikor megszárat kint, akkor már mutogatta, hogy be akar menni. Semmi baja nem lett
2012. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gabszem ***** válasza:
simán
2012. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Penteken megyunk a Balatonra. Kicsi fiam 2 eves pici fiam 3 honapos es mindkettot be fogom vinni.
2012. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!