Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának, cici...

2 hónapos babának, cici mellett lehet adni valami más szomjoltót ebben a kánikulában? Forralt vízre gondolok. Cumisüveget próbáltuk, nem csípi. Ha adok neki pár kiskanállal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki. A mi kórházunkban ilyen melegben már ott is adnak neki pohárból vagy kiskanállal.
2012. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen adjál neki! Forralt vizet, babavizet. Kiskanálból esetleg fecskendőből próbáld meg neki. Kórházban is úgy szokták.
2012. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább babavizet, mint forralt vizet. Utóbbi nem csillapítja a szomjat!
2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Adj neki nyugodtan.De a poharat is megpróbálhatod,Nagyon ügyesek már az ilyen pici babák is.Én a régrbbi típusu üveg kávéspohárral próbálkoztam és bejött.Nagyon szépen isvott belőle és a mai napig is van amit abból hajlandó csak meginni
2012. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ki is próbáljuk! :)
2012. jún. 20. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

adhatsz neki, persze :) én is adtam neki, forralt hűtött vizet, én is csapvizet iszom, nem tudom miért írta valaki, hogy nem csillapítja a szomjat?!?


amúgy az se baj ha kicsit próbálkozol a cumisüveggel minden nap. hosszútávon nagyon jó ha megszokja mert ha mondjuk lefejt tejet vagy tápit kell kapnia, akkor elég macerás lenne kiskanállal 100-200ml-t belediktálni. hisz előfordulhat, hogy el kell menned vagy ne tudod majd megszoptatni

2012. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabszem ***** válasza:
forralt víz, babavíz (Jana, Hipp), babatea
2012. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!