Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok? Meghalt a másik...

Olvastátok? Meghalt a másik Érden elgázolt baba is.

Figyelt kérdés
Annyira elszomorító:(
2012. jún. 20. 13:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

Mégis miért írtad ki ezt a kérdést komolyan kérdezem

?

2012. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjanak békében a kis angyalok...

Szegény szüleik, bele sem tudok gondolni mit érezhetnek most... ez iszonyat!!!

A kicsi fiam itt alszik mellettem, én meg zokogok...

2012. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%

Aki vezetett már lenyugvó nappal szemben, az tudja, hogy az ember ilyenkor alig lát. Semmiképpen sem ítélném el a gázolót előre, hiszen nem is tudjuk, mi történt. A szülők a babakocsikat az úttesten tolták, az út rossz oldalán, finoman szólva is veszélyeztetve a saját gyermekeiket.

Volt már olyan anyuka a praxisomban, aki a saját 6-7 éveseivel az úttest közepén biciklizett, hasonló fényviszonyok közepette és az utolsó pillanatban tudtam őket kikerülni. Kedvem lett volna fenékbe rúgni anyukát. Ha rossz az út széle, NEM biciklizem ott a gyermekemmel. Ha szűk a járda, NEM sétáltatom ott a gyerekeket, szabálytalanul ráadásul.

Ebben a szerencsétlen helyzetben mindenkit csak sajnálni tudok. Azt is, aki elvesztette a gyerekeit és azt a sofőrt is, akinek a hátralévő élete teljesen tönkremegy, még akkor is, ha vétlen volt.

2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Barátnőm fiát úgy ütötték el,hogy a gyerek kitépte magát (macska miatt) a nagyi kezéből és kiszaladt az útra. Jött egy autós!

Az Isten is velük volt,hogy a kicsinek csak a lába tört el.

A barátnőm egy percig nem okolta az autóst. Szabályosan közlekedett, nem ment gyorsabban.

Szegény sofőr viszont még hetekkel később is a "nyakukra járt" elnézést kérni, úgy bántotta a dolog!

Ezeket a babákat rettenetesen sajnálom. Viszont ahogy hallottam, elég sokáig kellett újraéleszteni, ami mind tudjuk,hogy a későbbi életében mivel járt volna.

Talán ez ad a szülőknek is egy kis vigaszt!

2012. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Ma 14.31, ha zavar a kérdés, nem kell elolvasni.

Azért írtam ki, mert ez a téma foglalkoztat két napja, és ki akartam egy kicsit beszélni magamból. És mivel egész nap a 3 éves gyerekkel vagyok itthon, vele nem tudtam. Hiába mondanám neki, hogy milyen gondolataim vannak a témában, nem hinném, hogy annyira izgatná. Így amíg aludt, kiírtam ide magamból, hogy engem ez mennyire megrázott.


Visszakérdezek: Őszintén, téged miért zavar, hogy ki mit kérdez ezen az oldalon? Nincs jobb dolgod, mint kötekedni, még egy ennyire szomorú témánál is? Szomorú..

2012. jún. 20. 18:10
 26/35 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra gondolt, hogy másokat is megráz, aki olvassa a kérdést. De valóban, itthon a gyerekekkel nem igazán lehet erről beszélni.
2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Sajnos itt a szülők felelőssége vitathatatlan. Nem is fogja őket a lelkiismeretük sosem békénhagyni. Nagyon sajnálok minden érintettet.
2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
10%
Megkérdeztem, mi volt a célja a kérdésednek? Megírtad, kész, mire fel ez a hangnem?
2012. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ugyan mi a gond a hangnememmel? Válaszoltam egy provokáló kérdésre. Kérlek, fejezzük be ezt a meddő vitát, ennek nincsen semmi értelme. Ha engem akarsz piszkálni, lelked rajta, de tényleg ennél a témánál kell a saját sérelmeidet orvosoltatni?
2012. jún. 20. 22:36
 30/35 anonim ***** válasza:
9%
A te lelkeddel nem stimmel valami kedvesem ha ilyen tragédián csámcsogsz...
2012. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!