Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok? Meghalt a másik...

Olvastátok? Meghalt a másik Érden elgázolt baba is.

Figyelt kérdés
Annyira elszomorító:(
2012. jún. 20. 13:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

[link]


Ha belegondolok, a szívem megszakad. Kicsi angyalok:( Őszinte részvétem a szüleiknek!

2012. jún. 20. 13:12
 2/35 anonim ***** válasza:
59%

Részvétem... :(((( Annyira drukkoltam szegény csöppségnek... :(

Nekem is ikreim vannak, szintén széles, sehol el nem férő babakocsink... az autósok meg annyira szabálytalanok, a legtiltottabb helyeken parkolnak, indexet nem használnak, mennek mint a barom... nem tudom, mit kívánjak annak a gázolónak... minimum álmatlan éjszakákat, örökké gyötrő lelkiismeretet... :(

2012. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat ami történt. 13 hónapos a kisfiam és amióta megszületett sokkal érzékenyebb vagyok az ilyenekre. Nem is tudom elképzelni, hogy mit érezhet ilyenkor a szülő. Ott van a két kis angyalka, akiket vársz, neveled őket, és mindössze 3 hónap jutott Nekik. Erre nem is lehet mit mondani, ez az igazi tragédia :(((
2012. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most sírok... :'-(

Most született 5 hete a picikém, el sem tudom képzelni mi lenne velem nélküle.

Ők 2 babát veszítettek, dupla fájdalom, én bele se merek gondolni mit élhetnek át Ők, ha engem, és rajtam kívül százezreket így lesújt...

Istenem, borzalmas, hogy lehet ezt kiheverni? 9hónapig bent fejlődtek, vigyázott rájuk anyukájuk, megszülte szeretgette őket, etette, egyszercsak minden megváltozik, és nincsenek már többé. Ilyen fájdalom, senkinek nem kívánnám soha, annyira sajnálom őket, és a kicsiket, hogy ők is a kirepüléssel mekkora fájdalmat élhettek át..:'( Áh..Erre nicnsenek szavak.. :(((

Kicsi angyalkák nyugodjanak békében...:'-(

2012. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Engem kiráz a hideg ha belegondolok! mindabba hogy 9 hónapig a szíved alatt hordod Őket, és egy pillanat alatt elveszítheted. én most vagyok 38 hetes, de bele se mernék gondolni mi lenne ha..

annyira sajnálom Őket és a családot is.

2012. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sajnálom, iszonyú tragédia!


Viszont mi nem ítélhetjük el a gázolót. Nem voltunk ott, nem láttuk, nem tudhatjuk mi történt valójában.

Második válaszoló biztos lehetsz benne, hogy az élete hátralévő részében nem lesz egy nyugodt pillanata sem, ha nem köti fel magát az első fára! Nyilván nem szándékosan ütötte el a kocsit és az autón látható sérülésből ítélve nem is hajthatott, mint egy őrült, egy pici horpadás volt rajta. Hidd el neki a legnagyobb büntetés, hogy azzal a tudattal kell tovább élnie, hogy meghalt a két gyerek.

Ez egy szörnyű baleset volt, ne ítélkezettek!

2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
3. vagyok. Én is azt mondom, hogy nem szabad elítélni, nem tudhatjuk tényleg, hogy mi történt. Nekem amúgy az első gondolatom nem az volt, hogy a gázolót hibáztassam, hanem, hogy ok, keskeny a járda (bár mások mondták ott, hogy azért elfért volna a babakocsi), de ahogy a képeken látszik nem egy mellékutca úttestéről van szó, ott buszok jártak, így egy főút lehetett, ahol eszembe nem jutna tolni a babakocsit.
2012. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Drága gyermekek :(:(:(Szegények nyugodjanak békében :(:(:(
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Sókristály ***** válasza:
100%

Istenem, szegény szülők. Bele sem merek gondolni, mit érezhetnek. Dupla öröm után dupla gyász...

De az autó vezetőjét én sem ítélném el látatlanul, mert nem tudom a körülményeket. Az biztos, hogy innentől nem lesz egy nyugodt napja sem, a bűntudat örökké hajszolni fogja.

Sajnos vannak balesetek. Voltam már mindkét oldalon veszélyes helyzetben. 3 éve hajszál híján nem gázoltak el a zebrán babakocsival, 2 hete meg a semmiből, a bokrok takarásából kerekezett elém egy kislány, éppen csak le tudtam fékezni.

De akkor is iszonyú, ami történt.

2012. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Így van, szörnyű, tragikus baleset. Nincs magyarázat, nincs szándékosság, ...nincs vigasz. Senkinek.
2012. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!