Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen markaju babakocsival...

Milyen markaju babakocsival nem kinszenvedes kozlekedni? Nagy vagy kis kereku valt be nektek?

Figyelt kérdés
Valaki azt ajanlotta hogy feltetlenul nagy kereku rugost vegyunk!!!Persze az ara sem mindegy.
2009. júl. 6. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból kínszenvedés a kérdés? Tömegközlekedés szempontjából legyen egyszerű vagy inkább nagyon könnyen fordulékony, és göröngyös úton sem rázós?
2009. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy 3 kereküt haszáltam egyszerüen szuper volt nem cseéltem volna el másra most probálom eladni nekünk mér nem kell. Szét van csuszva két csigolyám nagy kerekei miat könnyü felhuzni vagy lépcsöfokonként leengedni nem akad el az uthibákon. Én az elsövel kiskereküvel bugdácsoltam rémálom volt. az tény hogy dágák én németországbol hozattam de haszáltan nagyon jo állapotuakat lehet venni.
2009. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát rengeteg szemkpont van, azokat ird össze magadnak! A nagykerekű jó a rázós útra, meg terepre, de nem mindegy, hogy csukható, befér-e a kocsitokba, vagy fogod-e tömegközlekedve vinni! Próbáld végig őket, csukd össze a boltban magadnak, emeld fel, akár egy hátizsákot tegyél bele kipróbálni, nagyon nagy különbségek vannak!

Én először egy használt Quinny Buzzt használtam, mózessel vagy autós hordozóval, szuper volt tolni, mert nagy kereke van, de a kocsink teljes csomagtartóját elfoglalta, és nem lehet vele tömegközlekedni, mert túl nehéz és széles. Lecseréltük egy CAM Pretty Evolutionre, ez a kocsiban ok elfér, a baba jobban szereti, de nekem túl bonyolult az összecsukása, mindig úgy felhúzom magam rajta.. pedig könnyű kis kocsi.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsosorban a kerekekre gondoltam es mint emlitettem valaki nagyon a nagy kerekure eskuszik,viszont lattam hogy jopar markas babakocsinak kis kerekei vannak es gondolom nem rossz.A csomagtartobeli szallitas szamomra nem a legfontosabb szempont inkabb a varosbeli jardarol le fel szallas miatt kerdeztem.Se a tomegkozlekedes nem erdekel.
2009. júl. 6. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ezek a szempontok neked nagy kerekü kocsi kell
2009. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:52 vagyok, igen, akkor szuper a nagy kerekű kocsi neked! Én a Quinny Buzzt nagyon szerettem, de nem olcsó, de már láttam például a Pierre Cardinek között is nagyobb kerekűt.
2009. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az tenyleg jo de 600$...
2009. júl. 6. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is quinny buzzom van, ami 3 kerekű, nagy kerekű, szuper kocsi arra megy amerre akarom.

Én fontosnak tartottam a jó kocsit, inkább erre áldoztam többet. Nem akartam bosszankodi egy rosszabb kocsival, s másikat venni 2 hónap után.

Használtan ki lehet fogni jót olcsón, vaterán teszveszen már 80-100 ezerét van.

2009. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!