Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 kerekű babakocsival lehet...

3 kerekű babakocsival lehet metrózni?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor van valami külön fortélya?
2011. nov. 1. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked milyen akadályok jutnak eszedbe? Mert nekem egy sem ugrik be. De szívesen segítek, ha tudok.
2011. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogod a kocsit, lefele úgy viszed le a mozgólépcsőn, hogy előre nézzen az első kerék.

Felfele fordítva.

A többivel nincs gond.

2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a bajom a 3 kerekűvel, ha pl. mozgólépcsőzni kell, az macerás, de ez az előbbi ötlet tényleg jó. A másik bajom, hogyha engem akar nézni a gyerek, akkor nem tudom átfordítani a tolókart.
2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első, rosszul fogalmaztam, a mozgólépcsőre gondoltam mint probléma.

Kedves 2. köszönöm, értem tehát akkor elvileg ha az 1. kerék néz előre akkor nincs gond...persze gondolom akkor le kell fixálni (ha amúgy bolygósítva van).

2011. nov. 1. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

2.

Az én 3 kerekűmnek az első kereke bolygós. Nem kell lefixálni, simán lehet vele mozgólépcsőzni így is.

Tehát lefele menet a két hátsó kerékre támasztod a kocsit és megemeled, hogy ne boruljon előre a baba.

Felfele pedig háttal mész neki a lépcsőnek, szintén a két hátsó kerékre támasztod, a gyerek pedig néz lefele.

Erősen kell fogni, vigyázni kell amikor vége a lépcsőnek.

Bár én nem szoktam metrózni, plázákban már mozgólépcsőztem sokszor babakocsival, és tényleg megoldható.

Ugyanúgy kell mint 4 kerekűvel egyébként.

2011. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anya1 ***** válasza:
100%

Láttam már babakocsit leborulni a mozgólépcsőn,szerintem nem kéne erőltetni a metrót babakocsival.

Oda kendő kell vagy kerülő.

2012. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!