Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnatok 11 honapos babanak...

Adnatok 11 honapos babanak tejet, ha teljes mertekben eluzasitja a tapszert?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezdenetek es milyen tejet? Ha nem,akkor mivel potolnatok a tapszert es meddig varnatok a tejjel? A babam nem allergiaas, sajtot,turot,joghurtot mar eszik.
2012. jún. 21. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
óvatosan megpróbálhatod, először csak keveset, ha nincs baja másnap kicsit többet. Tejpépet is adhatsz.
2012. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*elutasitja
2012. jún. 21. 20:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, adok neki tejpepet is, de nem a kedvence sajnos. :(
2012. jún. 21. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy 11 hónapos nyugodtan ehet rendes kaját,és 1,5 tejet is akár kakaónak,meg sok sajtot,meg kefírt,joghurtot.
2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

azt próbáltad, hogy a tápszert ízesíted?

kakaó, vaníliás cukor...


amúgy lehet tejtermékekkel is pótolni, nem kell annyira nyomatni a tejet ha nem szereti :)

enyém tejallergia gyanús volt, hónapokig csak sinlacot kapott és semmi baja :) 22 hónapos korától kap tejet, addigra nőtte ki az allergiája.

ha tejet adsz én biztos forralnám neki, 2,8as boltit :)

2012. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam is 11 hónaposan állt át a tejcsire.Először hígítottam a bolti tejet-felforraltam és maci (cikóriás)tejeskávét adtam hozzá.Ezt elfogatta, és nagyon szereti!
2012. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aztán lehet, hogy a tej sem fog neki ízleni, ki tudja?

Kakaóval próbáltam a tápszert, de úgy sem kell neki.

Köszi a válaszokat.

2012. jún. 21. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Én adtam,nekem nem itta egyik tápszert sem,tejpép sem kellett,sehogy nem volt jó ízesítve.Orvossal,védőnővel egyeztetve kapott.Imádja!Abból bezzeg 3 deci lemegy reggel-este.
2012. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos fog neki ízleni ha teheted felforralt házitejet adj higítva az nagyon befog neki jönni,én is adtam 11 hónapos fiamnak,óvatosan kezdtük el,most 14 hónapos és 2 hónapja azt iszik reggel este :)
2012. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbáljuk.
2012. jún. 22. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!