Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyi időt tölt...

Csill79 kérdése:

Nálatok mennyi időt tölt férjetek a picivel? Mennyit dolgozik? Miben segít?

Figyelt kérdés
Kislányom már lassan 20 hónapos,egy igazi kis tündérke.Férjem semmiben sem segít és semmit nem foglalkozik a gyerekkel,mondván,hogy ő dolgozik,szerinte ez így tök normális.Már nagyon sokszor beszéltem vele,de semmi értelme,én meg már nagyon nagyon unom.Nálatok is így megy ez?
2012. jún. 21. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nálunk az használt, amit a 10-es is leírt. Mondtam neki, hogy nem fog rendes apa-lánya kapcsolat kialakulni köztük. Azóta többet foglalkozik vele. Bár játszóra nem akar eljönni velünk.
2012. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem magadnak szülted csak a gyereketek.nem bántani akarom a párod de elég szegénységi bizonyítvány ez neki.

ettöl ő csak kevesebb lesz.

Szültél neki egy édes gyereket és ez a hála azért mert minden nap talpon vagy maximálisan ellátod a picit a háztartást a főzést mosás stb.rendben hogy kell pénz az élethez és ez jelen esetben csak ő tudja biztositani de ez nem azt jelenti hogy kész slusz-pasz.és ahogy a többiek is mondták a picivel nem lesz soha jó kapcsolata mert a gyerekek nem felejtenek.magam példájából tudom.

Boldog vagy vele?vagy csak azt érzed hogy "csak a gyerekem apja"

soha ne felejtsd el egy életed van és NEM lehete ujra élni!

2012. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden rendben, bár néha kicsit link apuka.

Egyébként 5-6-ra jár dolgozni, így 13-14 körül itthon van, pont akkor alszik a kölyök is, így ő is (és én is) ledől.

Délután uzsonna, én picit idejövök a géphez, addig ők játszanak, délután megyünk fagyizni, biciklizni, vásárolni, játszótérre... ahova éppen kell. Vagy együtt megyünk, vagy ők kettesben. Este a fürdetés az enyém, de ha megkérem megcsinálja.


Eddig úgy volt, hogy a házimunka az enyém, övé a munkahelyén a munka, de egy hónapja elkezdtem dolgozni, így én délelőtt a gyerekkel vagyok, délután dolgozom, Apa délelőtt dolgozik, délután van a gyerekkel, így teljesen ellátja. Játszik vele, vacsit csinál, fürdet, piszit készít, mesét rak be, kakaót csinál, fogat mos és lerakja aludni. Volt, hogy nem volt itthon a kölyök, mire megjöttem a munkából rend várt, ablakok lemosva, ágynemű áthúzva, mosva mosogatva volt...


Persze nem minden nap ilyen, van, hogy Apa kidől, és elmegyek kettesben a gyerekkel, hagyom pihenni, de ezt ő is megteszi.

2012. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*pizsit
2012. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
4. vagyok. Érdekelne, kinek a csőrét piszkálta a válaszom, hogy lepontozta. Mi az hogy csak az álomapukás válaszok hasznosak?
2012. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4-es .ezt te is tudod hogy nem normális dolog amit a férjed csinált.de ha neked(tek) igy jó akkor semmi probléma.én biztos nem hagytam volna rá.de mindenkinek másképp jó!remélem azóta foglalkozik veled(tek) :)
2012. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Miért kell állandóan a pontozással foglalkozni lányok?Én mindenkinek zöld kezet nyomtam,mert minden válasz hasznos!

A pontokat sosem nézem,nem is érdekel!Köszönöm a válaszokat.Amúgy meg mondtam neki,hogy nincs kapcsolat köztük és így nem is lesz,de nem hat rá semmi,be sem ismeri a hibáit ez a legnagyobb baj,szerinte ő mindent jól csinál és szereti nagyon a lányát,de ez nála azt jelenti,hogy ezt mondogatja,de nem tesz semmit!Állandóan azzal jön,hogy cseréljünk,mert ő is szívesen üldögélne itthon,meg,hogy ő fáradt.Na mindegy rengeteg problémánk van és megmondom őszintén rossz olvasni a szuper apukákról,fájdalmas:(

2012. jún. 22. 13:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező egyetértek veled.

Nálunk is ez a helyzet.Én reménykedem benne hogy talán egyszer jobbra fordul minden,mert a lányomnak szüksége van apára is.Ha pedig látom hogy végképp veszett ügyért harcolok,akkor pedig marad a válás.

Kitartást kívánok neked!!!!

2012. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4-es. Én mondjuk nem pontoztalak, de szerintem azért pontoztak le, mert miután az első gyerekkel is ilyen volt, még bevállaltál még egyet. Ami persze a Te döntésed és azt gondolom, ha neked így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. Csak másoknak ez a véleménye. De ne foglalkozz velük :) Egy "álomapukás"
2012. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!